TRANSEKSUALUS JĖZUS

"Jesus Queen of Heaven" afiša
"Jesus Queen of Heaven" afiša

Kiekvienas žmogus savaip įsivaizduoja Jėzų. Čia tuštumos nebūna. Reikia didelio darbo apvalyti savo vaizduotę nuo iškreiptų Dievo vaizdinių. Manau savaip jį įsivaizduoja ir transeksualai.

Tačiau abejoju, ar galima tokio įsivaizdavimo atveju laikyti miuziklą “Jesus Queen of Heaven”(„Jėzus – Dangaus Karalienė“). Jis buvo parodytas Tron Theatre Glazge, “Glasgay!” menų festivalio, kurs pristatomas kaip “metinis Škotijos queer kultūros renginys”, metu. Miuziklas vaizduoja Jėzų trokštantį tapti moterimi transeksualu. Tad jis yra Dievo Duktė.

Miuziklas iššaukė krikščionių protestus, kurie nešė plakatus „Jėzus yra karalių Karalius, o ne Dangaus Karalienė“. Glazgo arkivyskupas Mario Conti apie šou pasakė, kad sunku įsivaizduoti labiau įžeidžiantį tikinčiuosius dalyką. Festivalio organizatoriai kaip visada tai pavadino homofobija ir krikščionių fundamentalizmu.

Manęs neįžeidžia tokie įsivaizdavimai. Jie atrodo paprasčiausiai apgailėtini. Blogis glūdi veiksmuose, kuriais Jėzaus vardas yra pasitelkiamas pasiekti politinius tikslus. Juk tokie festivaliai turi būtent politinius tikslus.

Šiaip tikiu, kad Jėzus nėra įžeidus, bet yra arti šių žmonių, nes gydytojo reikia ne sveikiesiems.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: