SNOBIŠKOS PRAMOGOS PALANGOJE

Domantas Razauskas

Praėjusį savaitgalį Palangoje, „Ramybės“ klube, įvyko projekto „Snobų naktys“ pirmieji renginiai. Tai – viešosios įstaigos „Morkus“ iniciatyva, kuriai plėtotis padėjo ir „Ramybės“ klubas suteikęs savo erdvę realizuotis Giedriaus Surplio idėjoms.

Televizijos laidų ir renginių vedėjo patirtį turintis Giedrius, vakarą pradėjo nuo pseudostriptizo. „Paisiau marketingo teorijos, kad pramogų versle lengviausia pritraukti žiūrovą nusimetant rūbus. Nepavyko… pirmosios eilės „nesuvalgė“, o paskutiniosios neprimatė.“ – aiškinosi Giedrius.

 

Giedrius Surplys

Po to, geros muzikos ir poezijos gurmanai gardžiavosi Domanto Razausko dainomis ir eilėmis. Buvo šilta ir jauku, nes Domas tiesiog meistriškai sukuria subtilią atmosferą, kuri verčia suklusti bei įsiklausyti.

Na, o šeštadienį į startą teko stoti ir man. Ne vienam, bet su lrytas.lt portalo vyr.redaktoriumi Rimvydu Valatka. Diskusija gavosi turininga ir aprėpė pačius įvairiausius mūsų visuomenės gyvenimo aspektus: piliečių dalyvavimą, politinės sistemos reformą, partines ideologijas, žiniasklaidos skaidrumą ir t.t.

 

Rimvydas Valatka

Nors buvo temų, kur mūsų požiūriai su Valatka skyrėsi, bet diskusiją galėčiau vadinti pavyzdine. Tai – Valatkos, kuris man pasirodė pakankamai plataus minties akiračio žmogus, nuopelnas. Beje, į ją konstruktyviai įsijungė ir salėje buvęs apžvalgininkas Tomas Čyvas. Visi dalyvavę renginyje galėjo įsitikinti, kad jei esama geranoriškos nuostatos, tai žmonės gali susikalbėti, pasidalinti įžvalgomis. Tai ir įvyko vėlų šeštadienio vakarą „Ramybėje“.

Naktinėjantys snobai puikus reiškinys vasarojančioje Palangoje. Kad tik snobus nemiga dažniau kankintų.

P.S. Artimiausiu metu tikiuosi paskelbti mūsų su R.Valatka diskusijos  garso įrašą.

Powered by Cincopa WordPress plugin

 

 

 

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: