“SIELŲ” MOTERYS

Rytoj vyksiantis jubiliejinis (dešimtasis) „Sielų“ festivalis. Tai galimybė retrospektyviam žvilgsniui. Kadangi esu moteriško muzikinio talento gerbėjas, tai primenu tris „Sielose“ grosiančias damas ir jų darbus.

Ingrida Ručinskienė – jaukaus ir mielo vokalo savininkė. Jos dainų skambesys primena klasikinę estradą, yra asociatyvios. Jos debiutinis albumas „Danguje“ (2004 m.), o 2007 m. pasirodė „Meilės kalba“. Tad gavosi nebloga pauzė, gal pasirodymas „Sielose“ yra ženklas, kad sulauksime naujų Ingridos darbų?

"Danguje"

 

"Meilės kalba"

Angelė Joknytė – jau yra tapusi mūsų krikščioniškos muzikos legenda. Paskutiniu metu ji gyvena Londone, tad mūsų scenose atlikėją matome retai, todėl festivalis Kėdainiuose – puiki proga. Lieka vis pasiklausyti albumų „Vilties medžiui“ ar “ŠULINIAI iš tylos”, kurie yra virtę šio žanro klasika. 

"ŠULINIAI iš tylos"
„Vilties medžiui“


Raimonda Kirijanovienė yra brandi atlikėja, kurios giesmės džiugina ne vieno renginio dalyvius. Tik gaila (pataisykite, jei klystu) nėra išleidusi savo solinio albumo. Bent internete nuorodų neradau. Užtat renginiai tampa vienintele proga ją išgirsti.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: