QUEST RISING:EVANGELIJA ROKENROLO RITMU

Neseniai Benas Ulevičius viešojoje erdvėje nuaidėjo kaip naujos knygos autorius. Benas visada ėjo prieš srovę, tai liudija ir jo kuriama bei atliekama muzika.

Sutikime Lietuvoje groti roką yra iššūkis, tačiau groti sunkujį roką dar didesnis iššūkis, o groti krikščionišką sunkųjį roką – beprotybė.

Jai ir ryžosi Benas Ulevičius su kompanija Quest Rising. Užuot sėkmingai toliau kūręs jausmingas balades, kurios tampa  lietuviškos krikščioniškos muzikos klasika, ką paliudija ir jo su Zigmu rinkinukas “Kiekviena diena”, jis negalėjo gyventi be roko.

Svarbu pastebėti, kad krikščioniškas sunkusis rokas muzikiniu požiūriu niekuo nesiskiria nuo įprasto sunkaus roko. Tokių grupių net stilistika panaši : ilgi plaukai, odos, kniedės, kampuoti simboliai ir etc. Skirtumas atsiranda, kai nuskamba tekstai, o juose išryškėja skelbiamos idėjos. Čia dainuojama apie Dievo pergalę, Jo ieškojimą, šėtono pralaimėjimą, raginama skaityti Bibliją ir priešintis blogiui.

Visus šiuos dalykus aptinkame ir Quest Rising albumuose. Tiesa, jų grojama muzika neįmanoma sutalpinti į žanro rėmus. Todėl albumuose girdime ir pačias įvairiausias roko atmainas: hard, glam, heavy, nu metal. Nevengiama sentimentalių baladžių, net yra daina skambanti tarsi disko ritmu, instrumentuotėse kartais nuskamba ir klavišiniai. Užkietėjęs rokeris prisimins “auksinį” devintą dešimtmetį, kai pasaulio scenose viešpatavo Van Halen, Scorpions, Alice Cooper, Poison ir kt. Gitaros griaudi nevaržomai, jų solinės partijos ne chaotiškos, bet solidžios, vokalas liejasi laisvai ir visą procesą galima apibūdinti taip: rokenrolas Evangelijos erdvėje.

“KAI ATEINA NAKTIS” GALIMA ĮSIGYTI ČIA.

“THE SHORT STORY” GALIMA ĮSIGYTI ČIA

BENAS IR ZIGMAS – “KIEKVIENA DIENA” GALIMA ĮSIGYTI ČIA.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: