NEJAUGI GYVENTI BE MEILĖS?

 

Dievas suteikė žmogui laisvę rinktis kitą žmogų

Mano draugas yra vedęs.t.y. susituokęs civiliškai. Kai mes susipažinom jis gyveno atskirai nuo šeimos, bet nebuvo išsiskyręs. Mes pradėjom gyventi kartu. Du kartus jų teismas neišskyrė. Pragyvenom kartu du metus. Jam vis dažniau pradėjo neduoti ramybės klausimas, kodėl neišskiria jų, gal jis privalo grįžti į šeimą. Kaip Dievas žiūri į jo santuoką, ar jį galioja Dievo akivaizdoje? Biblijoje parašyta, kad žmoną galima atleisti nebent neištikimybės atveju. Aš myliu tą žmogų, jis mane taip pat, bet kur slypi atsakymas… Nejaugi gyventi be meilės?

Skaitytoja Greta

Svarbu pastebėti, kad draugystė ar santuoka yra žmogaus pasirinkimas bei apsisprendimas. Dievas suteikė žmogui laisvę rinktis kitą žmogų. Niekas (net Dievas) negali priversti žmogaus būti santuokoje, palaikyti draugystę ar ją išardyti. Priešingu atveju, Dievas eitų prieš savo kūrybą, kurioje žmogus yra pašauktas laisvai mylėti. Jei žmonės nemyli vienas kito sunku kalbėti apie santuoką, nes ji yra dviejų valių susivienijimas.

Todėl užitęsusio skyrybų proceso siūlau nelaikyti Dievo ženklu jūsų draugui, kad šis grįžtų pas savo žmoną. Veikiau tai gali būti išbandymas jūsų ryšio, kaip sugebėsite pakelti sunkumus, kiek tvirti jūsų santykiai, kuo jie grįsti, kas judu sieja, ar norite būti kartu ir pan. Šie klausimai yra svarbiausi, kuriuos turėtumėte tarpusavyje išsiaiškinti.

Be to, verta prisiminti, kad dėl skyrybų visada yra kalti abu – vyras ir moteris. Todėl nevalia pamiršti tokių dalykų kaip atgaila, atsiprašymas, atsiteisimas, atleidimas. Jei nebus padaryta išvadų, pašalinta nuodėmė, išrautos jos šaknys, senos klaidos taps naujomis.

Išsprendę šiuos klausimus (tarpusavio santykių, atgailos ir teisinius) galėsite sudaryti krikščionišką santuoką. Ir nepamirškite seno krikščioniško principo: Dievas yra ten, kur meilė.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: