LIETUVA VIS DĖL TO BENDRADARBIAUJA SU RUSIJOS SLAPTOSIOMIS TARNYBOMIS (DOKUMENTAI)

FSB desantas buvo ir Lietuvoje

Žiniasklaida paviešino informaciją apie Rusijos FSB desantą į Lietuvą „kovojant su tarptautiniu terorizmu“. Savo ruožtu skelbiu visą Gintaro Bukausko man atsiųstą tekstą. Taip pat pridedu dokumentus, kad skaitytojai patys galėtų su viskuo susipažinti.

2010-03-15 kartu su žurnaliste Oksana Čelyševa dalyvavome susitikime su p. Arvydu Anušausku, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku.

Šio susitikimo metu diskutavome apie galimą VSD ir FSB bendradarbiavimą fabrikuojant Chadižat ir Maliko Gatajevų bylą Lietuvoje.

Arvydas Anušauskas tvirtino, kad FSB ir VSD bendradarbiavimas yra neįmanomas. Jei VSD bendradarbiautų su FSB, tai būtų vertinama kaip nusikaltimas.

Akivaizdu, kad VSD parlamentinę kontrolę turinčio vykdyti Seimo komiteto pirmininkas, kalbėjo netiesą. VSD ir FSB bendradrabiavimas vyksta prisidengiant kovos su terorizmu skraiste.

Tegalime užduoti klausimą, kiek giliai yra įklimpęs VSD į “bendradarbiavimo” su FSB pelkę? Ar VSD Kovos su terorizmu valdyba nėra tapusi FSB veiklos Lietuvoje priedangos organizacija?

Lietuvoje gyvenę čečėnai yra ne kartą tvirtinę, kad po “pokalbių” su VSD darbuotuojais Lietuvoje apklausų turinys tapdavo žinomas ir Kadyrovo parankiniams Čečėnijoje. Remiantis Lietuvos pateikta informacija Kadyrovo parankiniai vykdydavo kovotojų už Čečėnijos nepriklausomybę paiešką.

Ar nepaiškės, kad VSD Kovos su terorizmu valdybos darbuotojų rankos suteptos kovotojų už Čečėnijos nepriklausomybę krauju?

Rusijos FSB prašymas apklausti E. Kusaitę.

VSD raštas prokurorui J. Lauciui – 1 dalis, 2 dalis.

Išsamesnį mano komentarą šiuo klausimu rasite šeštadienio „Lietuvos žiniose“ ir, žinoma, šiame tinklaraštyje.
Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: