KUNIGAS PRIĖJO LIEPTO GALĄ

B. Jonauskas
B. Jonauskas

Dėl sukčiavimu įtariamo Tryškių parapijos (Telšių r.) klebono Boleslovo Jonausko į teisėsaugos pareigūnus kreipėsi Telšių rajono savivaldybė. „Lrytas.lt“ praneša, kad skandalas kilo po to, kai socialiniai darbuotojai išsiaiškino, jog septyniems, pakankamai žvaliems ir net automobilius vairuojantiems pensininkams kas mėnesį yra išmokama po 900 litų išlaidoms už nuolatinę slaugą kompensuoti. Jų vardu banke buvo atidarytos sąskaitos kompensacijoms gauti, pagamintos mokėjimo kortelės.
Ikiteisminį tyrimą atliekantiems pareigūnams kompensacijų gavėjai prisipažino, kad apie jų vardu atidarytas banke sąskaitas nieko nežino ir kompensacijų niekada nėra gavę. Tryškiečiai aiškino, kad jų asmens dokumentų buvo prašęs kunigas B. Jonauskas. Pasinaudodamas jais bei konsultacinės medikų komisijos išvadomis apie senukų negalią, B.Jonauskas savo parapijiečiams buvo išrūpinęs bene didžiausią šiuo metu socialinę piniginę paramą.
Džiaugiuos, kad pagaliau Jonauskas priėjo liepto galą. Primenu, kad Boleslovas Jonauskas atkeltas į Klaipėdą pradėjo šv. Kazimiero bažnyčios Mažajame Kaimelyje statybą. Jonui Borutai tapus Telšių ordinaru Jonauskas buvo skubiai iškeltas iš ten, nes ne tik garsėjo nesantuokiniais vaikais, bet ir baisiais išeikvojimais. Kalbama, kad parapijai paliko šimtatūkstantines skolas…
Tačiau, nepaisant visko, vyskupas Jonas Boruta paliko šį sukčių kunigų luome. Dabar Dievas leido, kad apie jo juodus darbus sužinotų ir visuomenė. Tai įspėjimas Telšių vyskupui, kad principingai vertintų prasikaltusius kunigus ir nedangstytų jų, nes, deja,  panašių atvejų yra ne vienas.
Tik gaila Jonausko vaikų, jei tėtis kalėjiman sės…

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: