KUN. ROBERTAS GRIGAS: “SAVO BALSAIS PAREMKITE TOMĄ VILUCKĄ”

Kun. R.Grigas

Džiugina ir teikia vilties tai, ką pamačiau peržvelgęs „Drąsos kelio“ (DK) rinkiminį sąrašą: gal pirmąkart po nepriklausomybės atkūrimo jame kandidatais į Tautos atstovybę įrašyta daug aktyvių jaunų ir vidutinio amžiaus katalikų. Visus praėjusius 20 metų šie žmonės ramiai dirbo savo profesijos darbus, skleidė gėrį artimiausioje aplinkoje, nesiveržė į viešumą ir į valdžią, palikdami tai veržlesniems ar apsukresniems. Lietuvoje įsivyraujančios neteisybės jausmas, apogėjų pasiekęs beširdiškame elgesyje su Garliavos mergaite, paskatino juos palikti įprastos veiklos sritis ir gausiu būriu eiti į rinkimus – į atvirą kovą už žmoniškesnę Lietuvą.

Toks yra ir DK sąrašo kandidatas Pajūrio apygardoje Tomas Viluckas – rašytojas, vertėjas, žurnalistas. Kas esate skaitę jo straipsnius, girdėję radijo bangomis – sutiksite su manimi, kad tai žmogus, kurio gilios įžvalgos, gyvenimo patirtis, pagarba ir kitaip manantiems yra tos vertybės, kurių šiandien kaip oro reikia Lietuvos politikai.

Paremkite Tomą Vilucką savo balsais – aš neabejoju, kad tai žmogus, kuris už jokias pasiūlas neišduos krikščioniškųjų vertybių, žmoniškumo ir tiesos.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: