KREPŠINIO ŠVENTĖ KLAIPĖDOJE

Krepšinis yra šventė

Vakar teko galimybė dalyvauti pirmosiose Lietuvos krepšinio rinktinės draugiškos rungtynėse prieš Slovėniją. Man tai įdomu buvo ir dėl kitų priežasčių: išbandyti naująją „Švyturio areną” Klaipėdoje ir pirmą kartą gyvai dalyvauti krepšinio rungtynėse.

Šventė. Nors mūsiškiai pralaimėjo, bet vakaras pranoko lūkesčius ir niekas negalėjo sugadinti geros nuotaikos. Po vakaro tapo aišku, kad gerai organizuotas krepšinio rungtynės yra puiki galimybė šauniai praleisti laiką. Krepšinis yra šventė, kuri kasdienybei suteikia mielo euforijos atspalvio.

Rungtynės. Jos buvo draugiškos, kitaip tariant, abiejų ekipų treneriai sprendė savus uždavinius. Po fizinio parengimo etapo vyrai atrodė sunkoki, bet tik ateitis parodys dabartinio įdirbio vaisius. Tad bet kokios išvados – ankstyvos. 

Arena. Ji paliko puikų įspūdį – jauki. Esu linkęs kritiškai žvelgti į mūsų, lietuvių gebėjimus, bet šįsyk likau sužavėtas (ko nepasakysi apie „Cido“ areną Panevėžyje). Mane itin domino vietos neįgaliesiems. Ložė įrengta tokioj vietoj, kur atsiveria tiesiog puikus vaizdas. Joje vienoj eilėj telpa apie 10 vežimėlių, pačioj ložėj yra tualetas. Stovėjimo aikštelėje be problemų yra kur statyti automobilį su neįgaliojo ženklu.

Ateitis. Pusšešto tūkstančio žiūrovų talpinanti arena buvo sausakimša. Tai reiškia, kad žmonės laukia tokių renginių. Ar nepristigs jų? Klaipėdos miesto valdžia ir verslininkai turėtų rimtai susirūpinti krepšinio klubo „Neptūnas“ stiprinimu, kad jis būtų Europos lygio klubu. Priešingu atveju, gražuolė arena dažnai bus tuščia.

P.S. Jolitos fotoreportažas iliustruoja mano įspūdžius.

Powered by Cincopa WordPress plugin

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: