KOKIA YRA LRT LIGA?

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius LRT tarybos posėdyje pareiškė:

Mano įsitikinimu, LR turi ne simptomų, o, kai kuriais atvejais, sunkių ligų.

Tai kokia liga serga LR? “Siauras” aiškina:

Nacionalinio radijo eteris negali tapti grupuotės sąskaitų suvedinėjimo vieta, leidinio ar leidinių grupės tribūna“. (…) Kiek viena agresyvi susitelkusi grupuotė gali šmeižti, tyčiotis iš žmonių Lietuvoje – pradedant prezidentu ir baigiant visais kitais?

Ką turi omenyje LRT „generolas“? Neabejoju, kad “Lietuvos žinias”. Visa šio neįtakingo leidinio “tribūna“ T. Dapkaus ir R. Geleževičiaus laidos, kuriose dar galima išgirsti kitokią, ne „lietrytinę“ nuomonę, kurioje kartais pakalba šio dienraščio vyr. redaktorius V. Vasiliauskas, pasigirsta kritikos prezidentūros atžvilgiu.
Šiaip „Siauras“ teisus, tik kažkodėl LTV politinės laidos tapo „leidinių grupės tribūna“. Juk neveltui posėdyje ardėsi, jos šūlas, R. Valatka. Taip norėtųsi, kad viskas būtų tvarkinga kaip LTV. Čia R. Miliūtė ir A. Matonis prižiūri, kad viskas būtų, kuo artimiau „gyvybiškai svarbaus“ dienraščio stiliui. Tegul liaudis žiūri komisarą Reksą, Šerioką Holmsą, rožinę panterą ir pyksta ant konservatorių.
Tad kokios ligos kamuoja LRT? Internautai diagnozavo, kad LRT liga – Audrius Siaurusevičius. Tik kaip ją išgydyti?

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: