“BLOGOUT” DAROSI SOLIDESNIS IR BRANDESNIS

Penktadienį teko dalyvauti, jau tradicinėje tapusioje, penktoje Lietuvos tinklaraštininkų konferencijoje BLOGOUT. Ją organizuoja du puikūs vyrukai – Andrius Kleiva ir Džiugas Paršonis. Interneto technologijose bent truputį besigaudantiems žmonėms jų pristatinėti nereikia – jų vardai kalba patys už save, tinklaraštininkui neįmanoma jų nežinoti. Beje, širdyje didžiuojuos, kad Andrius yra palangiškis ir džiaugiuos, kad jis jaunas, kad jo laukia puiki ateitis, kad Lietuvoje auga puikiais gabumais apdovanotas jaunimas.

Šiaip man visada patinka BLOGOUT atmosfera, kurios brangintina savybė – paprastumas. Čia nėra tarp dalyvių statuso sienų: šalia vienas kito sėdi IT „specas“ ir neapsiplunksnavęs blogeris. Šiai laisvumo aplinkai vystytis daug padeda nedidelis dalyvių skaičius ir jų sąmoningumas.

Šiųmečio BLOGOUT išskirtinis bruožas ne tik tai, kad konferencija persikėlė į iš Palangos į Klaipėdą – didžiosios dalies pranešimų autoriai žurnalistikos profesionalai. Tad jų keliamos tematikos man pasirodė itin aktualios ir solidžios.

Maloniai nustebino Dainius Radzevičius akivaizdžiai pademonstravęs mūsų teisinės sistemos grimasas žodžio ir nuomonės raiškos srityje. Žinau, kad plunksnos broliai nevienareikšmiškai vertina Dainių, o ir pats esu nusiuntęs ne sykį kritikos strėlę jo vadovaujamų organizacijų link, tačiau manau, kad Lietuvoje yra per daug susipriešinimo ir mažai kalbėjimosi, komunikacijos, kas lemia susiskirstymą į stovyklas.

Na, o Džiugo paskaita buvo tiesiog puiki, informatyvi ir lengvai klausoma. Šiaip pranešimų sąmoningai nekedenu čia, juos galima išgirsti ir pamatyti internete. Ir trečią sykį sudalyvavęs konferencijoje manau, kad BLOGOUT daros solidesnis ir brandesnis.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: