“BLOGOUT-2009” – ERDVĖ IDĖJOMS

Šiandien dalyvavau blogOUT 2009 Palangoje. Tai – kasmetinis Lietuvos tinklaraštininkų susitikimas, kurio metu diskutuojama interneto ir tinklaraščių temomis. Renginio įkvėpėjas, organizatorius ir siela – Andrius Kleiva. Jis yra berniukas – gyvsidabris. Tikrai buvau nustebintas šio vaikino organizaciniais gabumais: visi buvome pasitikti, apdovanoti, pamaitinti ir leidome įdomiai bei turiningai laiką. Tad jam padėka ir pagarba!

Čia Andrius mąslus
Čia Andrius mąslus

Kadangi tinklaraštininkų susitikime dalyvavau pirmą kartą, tai patyriau atradimo džiaugsmą. Paprasčiausiai buvo įdomu pamatyti tuos žmones, kurie slypi už tinklaraščių ir slapyvardžių. Pagaliau gyvai pamatyti ir išgirsti Lietuvos interneto guru Džiugo Paršonio paskaitą – puiku. Kaip ir gera pajausti tinklaraštininkų bendruomenės pulsą.

Džiugas - interneto guru
Džiugas - interneto guru

Keletą fragmentiškų, bet šviežių įspūdžių (be kritikos, tik pozityvas):

  • Atrodo tinklaraščiai vaikinų, o ne merginų užsiėmimas. Tarp dalyvių santykis maždaug toks: 90% – vaikinų, 10% – merginos.
  • Kartu su Artūru Raču buvau vyriausias renginio dalyvis.
  • Labai patiko Džiugo idėja apie tinklaraščių portalą, kuris galėtų tapti atsvara internetiniams naujienų portalams. Beje, panašią idėją pats nešiojausi kelis mėnesius. Domanto idėja apie labdarą tinklaraščiuose graži, bet pagrindo jai realizuotis neapčiuopiau.
  • Galvojau, kad konkursai bus nuobodi dalis, bet buvo visai įdomu (ne todėl, kad laimėjau vieną iš jų), nes užsimezgė kažkokios diskusijos, atsirado gyvumas, šurmulys. Beje, man patiko Altajaus surastas klipas, kurį verta pažiūrėti:

Tokie susitikimai – puiki erdvė generuoti idėjas, dalintis įžvalgomis, ieškoti sprendimų. Todėl stengsiuosi dalyvauti blogOUT, kol Andrius jį organizuos.

P. S. Fotografavo Jolita – mano ištikimoji bendražygė ir tikiuosi būsimoji tinklaraštininkė:)

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: