APSIMELAVĘS EVANGELISTAS

 

Marius Balčiūnas

Prisipažinsiu, kad perskaitęs Buržujaus rašinėlį susinervinau. Čia aprašytas išsišokėlis autobuse yra tipiška iliustracija kaip nedera skelbti evangelijos, kad agresyviai ir prikišamai brukama ji tampa atgrasi. Nenuostabu, kad susilaukė ateisto Buržujaus pašaipų.

Tokią savo nuomonę paskelbiau savo „Facebook“ profilyje, kur šia tema užvirė karštos diskusijos. Jose kun. Arūno Jonauskio dėka pavyko išsiaiškinti ir šio veikėjo tapatybę. Tai – Marius Balčiūnas, protestantiškos bendruomenės „Naujoji karta“ narys, save tituluojantis evangelistu ir sakantis pamokslus.

Kiekvienos krikščionių bendrijos reikalas kaip skelbti evangeliją, bet vienas dalykas šioje istorijoje glumina. Žvilgterėkime į Buržujaus įrašą:

„Vyras, kuriam virš galvos švietė vos pastebima aureolė, atsistojo viduryje autobuso, atsisuko į gale esančius ~20 žmonių, mandagiai pasakė „Nebijokite manęs, aš katalikas“ ir pradėjo savo didžią iškalbą“

Tai kam meluoja p. Balčiūnas kalbėdamas apie savo konfesinę tapatybę – autobuso keleiviams ar savo bendrijos žmonėms? Gal „Naujosios kartos“ žmonėms vertėtų išsiaiškinti, kas toks yra jiems patosiškai pamokslaujantis žmogus? Ir ko vertas melu grįstas liudijimas? Juk Balčiūno Katalikų Bažnyčia nesiuntė į autobusą pamokslauti.

MARIUS BALČIŪNAS: „AŠ NESAKIAU, KAD ESU KATALIKAS“

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: