APIE EROTINIUS VIENUOLĖS ŠOKIUS

 

Anna Nobili prieš atsivertimą

Portalo „Delfi“ pranešimas yra puikus pavyzdys koks yra žemas Lietuvos žiniasklaidos lygis, kokie neprofesionalūs redaktoriai dirba portaluose ir naujienų agentūrose.

Perskaičius išverstą BBC naujieną susidaro įspūdis, kad buvo Vatikano uždarytas įklimpęs į skolas moterų vienuolynas, kad viena jo vienuolė šoko erotinius šokius aukščiausiems Bažnyčios hierarchams.

Tiesa tokia, kad Romoje buvo uždarytas Santa Croce in Gerusalemme vyrų trapistų vienuolynas, kuris buvo piligrimų traukos centras. Jo misionieriškas darbas Romos kurijos požiūriu nuėjo per toli: sukurta elito grupė „Friends of Santa Croce“, organizuodavo „įtartinų“ įžymybių vizitus į abatiją, įskaitant Madonnos ir Glorijos Estefan, nekontroliuojami finansiniai srautai. Prieš du metus jo abatas Simone Fioraso, kažkada dirbęs dizaineriu vienuose Milano mados namuose, buvo apkaltintas homoseksualumu ir pašalintas iš pareigų.

Buvęs abatas Simone Fioraso

Nesiimu spręsti kas ten vyksta ištikrųjų. Pavyzdžiui, tas pats Fioraso 2008 m. organizavo Biblijos skaitymo televizijos maratoną, kuriame dalyvavo net Vatikano numeris 2, kardinolas Tarcisio Bertone.

Tarp vienuolyno nuodėmių yra ir „liturginiai pažeidimai“. Pasirodo viena iš pažeidėjų – sesuo Anna Nobili, kuri lankydamąsi Santa Croce in Gerusalemme per Liturgines valandas šoko prie altoriaus. Su šiuo numeriu Anna Nobili pasirodo daug kur, praėjusią vasarą ir mūsų šalyje, Panevėžyje, Lietuvos jaunimo dienose. Tuomet teko galimybė su Anna Nobili papietauti ir pabendrauti. Ji man paliko ne paviršutiniško, o tikrai gilaus ir mielo žmogaus įspūdį. Savo šokio-liudijimo metu sesuo Anna neslepia, kad jaunystėje šoko erotinius šokius, gyveno audringai. Dabar ji save vadina „Dievo balerina“.

Anna Nobili - „Dievo balerina“

„Delfi“ taip aprašo padėtį:

„Prieš kelerius metus po apsilankymo Šv. Francis šventykloje Asyžiuje ji išsižadėjo senojo gyvenimo ir pasišventė Bažnyčiai. Bet ir tapusi vienuole, ji nepamiršo seno amato. Ji yra sušokusi, kaip pati sakė, šventą šokį aukščiausių Katalikų Bažnyčios dvasininkų akivaizdoje.“

Lietuviško teksto redaktorius sugebėjo ne tik šv. Pranciškaus vardą pamiršti sulietuvinti, bet į BBC naujieną įterpti žodžius „ji nepamiršo seno amato“, kurie suponuoja, kad vienuolė užsiiminėja lap-dance ir tai daro hierarchams…

Toks darbas yra sąmoningas Katalikų Bažnyčios, jos veikėjų juodinimas, taip pat iškraipomi ir naujienų agentūrų pranešimai.

Tokio pobūdžio naujienų, susijusių su Bažnyčia, „paskaninimu“ tenka susidurti dažnai. Kas gali šią manipuliacijos informacija laviną sustabdyti? Dabar apšmeižta vienuolė, jos liudijimas tūkstančiams Lietuvos jaunų žmonių paverstas nieku, o atsakingų nėra.

P.S. Siūlau patiems įsitikinti Anna Nobili šokių „erotiškumu“.

Šokis šokiravęs, kai kuriuos veikėjus Vatikane:

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: