„ICHTHUS“ – ŠAUKIUOSI TAVĘS

Jei Lietuvoje būtų renkamas geriausias lietuviškos krikščioniškos muzikos albumas, tai šiais metais, be abejo, jis atitektų grupės  „Ichthus“ darbui „Šaukiuosi Tavęs“. Taip teigiu, todėl, kad jame netrūksta beveik nieko, ko reikia geram tokio pobūdžio albumui: gražių balsų (juk pirmas “Ichthus” balsas Milda Kriščiūnaitė tikra lietuviškoji Brooke Fraser!), gerų aranžuočių, įsimenančių melodijų. Sakau „beveik“, nes visada yra erdvė augimui, be to, „Ichthus“ vaikinai groja gerai, bet dainuoja nekaip, laimė, kad mažai…
Pagaliau „Šaukiuosi Tavęs“ skleidžia tai, ką galime vadinti tikru, profesionaliu (ne tik iš Dvasios pagavos) šlovinimu. Malonu, kad beveik visos kompozicijos yra lietuvių autorių, o „Įeinu su gyriaus giesme“ taps lietuviškos krikščioniškos muzikos klasika. Albumas pravers ne tik tiems, kurie domisi šlovinimu, mėgsta savo kasdienybę praskaidrinti giesmėmis Dievui, bet ir smalsuoliams, kurie įdomi popkultūros ir krikščionybės simbiozė.

RIMO ŠAPAUSKO  NUOMONĖ:

“Ichtus” – krikščioniško šlovinimo grupė, susibūrusi prieš dvejus metus Vilniaus Bernardinų bažnyčioje. Grupės atliekama muzika skirta garbinti ir šlovinti Dievą. Skamba gal ir neįprastai? Bet yra ir tokia muzikos rūšis. Grupė atlieka savos kūrybos ir verstas giesmes. Tai – paprastas, klasikinis rokelis: būgnai, gitaros, stiprūs vokalisčių balsai. Prieš porą dešimtmečių davatkos būtų nualpusios išgirdusios tokį “šlovinimą”. Bet šiais laikais ši grupė jau turi savo gerbėjų ir už bažnyčių šventorių ribų. Gera  plokštelė ieškančioms dvasingumo, bet nesvaigstančioms nuo vargonų ar chorinio dainavimo. (Panele.lt)

ALBUMĄ GALITE ĮSIGYTI ČIA.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai: