“THE KILLERS” LYDERIS REKLAMUOJA MORMONUS
Matyti tikrovę kitaip

“THE KILLERS” LYDERIS REKLAMUOJA MORMONUS

Grupė „The Killers"

Grupė The Killers yra viena ryškiausių nūdienos popscenos „žvaigždžių“. Jos vokalistas ir siela Brandon Flowers neseniai įsijungė į viešųjų ryšių akciją Pastarųjų Dienų Šventųjų Jėzaus Kristaus Bažnyčią (mormonus) priartinančią jaunąjai kartai.

Dabar JAV pastebimas mormonizmo atgimimas, kurio viršūnė – respublikono (buvusio mormonų misionieriaus) Mitt Romney politinė karjera. Beje, manau, kad jo 2007 m. kalbą apie religiją ir politiką turėtų išsinagrinėti mūsų krikščionys politikai.

Reklaminiame filmuke Brandon Flowers pasirodo su šeima ir išpažįsta savo mormoniškas pažiūras.

Nors mormonai nėra ortodoksinio tikėjimo krikščionys, bet gimę krikščioniškoje tradicijoje. Manau Brandon Flowers liudijimas yra vertingas.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • Nors mormonai nėra ortodoksinio tikėjimo krikščionys, bet gimę krikščioniškoje tradicijoje. Manau Brandon Flowers liudijimas yra vertingas.

  Gražiai pakalbėti gali daug kas, ir nežinau kokioje tradicijoje jie gimę, bet faktas, kad jų įkūrėjas pats praktikavo poligamiją ir ją skelbė, kaip tikėjimo dalį, daug ką pasako…

  Nors mormonai po lyderio mirties iki dabar bando atsikratyti praeities šleifo, tačiau net ir atsisakant poligamijos buvo pareikšta:

  “my advice to the Latter-day Saints is to refrain from contracting any marriages forbidden by the law of the land.”

  Tad nors jie nusilenkia valstybės valiai, kažkodėl jie neargumentavo poligamijos atsisakymo, kaip kažko, kas būtų įkvėpta tikėjimo….

  Kam įdomu, tegul paskaito: http://en.wikipedia.org/wiki/Mormonism_and_polygamy

 • Tadas

  Gerb. Tomai M.
  Siūlau nepamiršti, jog poligamija buvo nesvetima ir senovės laikų pranašams. Abraomas, Salemonas, Dovydas, Jokūbas – visi turėjo daugiau nei vieną žmoną, tačiau ar šis faktas sumenkiną pranašų žinią? Ne. Tikriausiai tai neprieštaravo Dievo valiai.

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes