TEKS DALINTIS
Matyti tikrovę kitaip

TEKS DALINTIS

Praėjusią savaitę gavau Lietuvos jaunimo dienų Panevėžyje, vyksiančių birželio 26-27 d., organizatorių kvietimą dalyvauti šiame renginyje. Teks liudyti jaunimo auditorijai apie savo tikėjimo patirtį.

„Cido“ arena, kelių tūkstančių jaunimo minia, Lietuvos katalikybės „elitas“, neįtikėtina bažnytinės bendrystės ir šventės atmosfera – tai Lietuvos jaunimo dienos. Registracija čia.

Man – naujas iššūkis. Juos mėgstu ir priimu kaip Dievo kvietimą. Panašiai kaip pranašas Jokūbas, kai ėmėsi su Dievu.

Dabar neoficialios žinios. Tiems kam apie 30 m. turėtų prisiminti šį vaikį:


Jis dabar vadinasi nebe Paddy Kelly, bet br. John Paul Mary ir yra Šv. Jono kongregacijos vienuolis. Jį man teks „apšildyti“ Panevėžyje, vakaro programoje. Na, o toks šio brolio kelias iš „žvaigždės“ aukštumų į kuklų vienuolišką gyvenimą.

P.S. Mane pasiekė oficiali organizatorių informacija, kad br. John Paul Mary bus kitoje Jaunimo dienų programos dalyje, – sekmadienį prieš Mišias ves katechezę. Tad nebus už ko “pasislėpti”…

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • Solveiga

  Jaunuoliui – kontrastų paieška. Visai suprantama. Deja, nepagirdys jo ir šita versmė… O kol kas – tebūnie laimingas (palaimintas)!

 • Solveiga

  Bet anksčiau jie geriau dainavo! ! 🙂
  Ar jie – imigrantai? Kad vokiškai kalba, nors taisyklingai, bet ne kaip vokietis.

 • Kodėl nepagirdys?
  Patikėkite, vienuolinis gyvenimas (jei esi jam iš visos širdies atsidavęs)yra nuostabus. Turiu daug draugų vienuolių. Puikūs žmonės.
  O Kelly šeima – airiai.

 • nemokami auto skelbimai
  http://autogt.lt

 • Marius

  Jo, geras vienuolis tas, kuris uzdarytas. Jaunas dar berniukas. Kai pasibaigs jo egzaltuota meile mergelei Marijai, prasides realybe ir fiziologinis potraukis arba pir moteru arba prie vyru, tada ir pasimatys tikrasis liudijimas.

 • Augustas

  Gera ir šilta buvo prisiminti šią dainą ir šį vaikiną. Prisimenu, kai įsigijau šios grupės albumą, tai klausiausi šios dainos, t.y. dainos “An Angel” begalę kartų.
  Ačiū Tomui.

  P.S. Mariui
  Aš pats esu nevedęs pasaulietis (nors man jau virš 30 metų) ir galiu paliudyti, kad gyvenimas skaistume ir susivaldyme, kada kiekvieną sutiktą merginą traktuoji kaip seserį, nors ir itin dažnai pareikalaujantis nemažai mano pastangų ir sunkios kovos, bet yra gražus ir vertas, kad tik tokį jį ir gyventum. Supratau, tik toks gyvenimas yra tikras ir pilnatviškas, kad tokį gyvenimą ir tenorėčiau gyventi. Tad koks tikras ir džiaugsmingas gyvenimas yra tų, kurie yra atradę tame savo pašaukimą, t.y. vienuolių ir RKB kunigų, galiu tik spėlioti.

 • Marius

  Augustai
  pagarba. Bet ar as sakiau, kad jaunuolis angelo balsu negyvena skaisciai? sakiau, kad gali nuo skaistumo siek tiek paluzti, nes visos ekztazes viena diena baigiasi, kokia grazi pradzia bebutu. Nera beveik ne vieno vienuolio, kuris gyvendamas skaistume, ko nors nesulauzo. geriausiai kai jie savo gyvenimus sulauzo, neliesdami kitu, bet deja buna atvirksciai

 • Augustas

  Mariui

  Tame ir esmė, kad gyvenimas skaistume pats savaime nieko nelaužo, bet, priešingai, kelia skaistų žmogų aukštyn kartu keldamas ir tuos, kurie su juo susitinka ir bendrauja.

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes