TAIP, AŠ – KANDIDATAS Į SEIMĄ
Matyti tikrovę kitaip

TAIP, AŠ – KANDIDATAS Į SEIMĄ

Esu alternatyva

Taip, oficialiai pareiškiu, kad dalyvausiu rudenį vykstančiuose Seimo rinkimuose ne tik kaip rinkėjas. Vyriausioji rinkimų komisija užregistravo mane savarankišku politinės kampanijos dalyviu, vienmandatėje Pajūrio rinkimų apygardoje nr. 22. Mano kandidatūrą kelia „Drąsos kelio“ partija, tačiau turiu patikslinti, kad nesu šios ir jokios kitos politinės partijos narys. Paprasčiausiai „Drąsos kelio“ nuostatos – kova už teisingumą, prieš korupciją, valia keisti šalies valdymo sistemą, piliečių dalyvavimo skatinimas bendruose reikaluose yra man artimos.

Suvokiu, kad toks mano sprendimas daug kam yra netikėtas, tad noriu paaiškinti jo motyvus.

Be abejo, pirmasis, natūraliai kylantis, klausimas, kodėl bandau tapti politiku? Prisipažinsiu, kad šis sprendimas nebuvo lengvas, ji teko priimti būnant Dievo akivaizdoje, peržvelgus savo sąžinę, įsiklausant į laiko ženklus. Vienintelis tikrasis tokio sprendimo matas gali būti tik Jo valia.

Pridėjęs ranką prie širdies galiu pasakyti, kad nesiekiau valdžios. Ne vienas mano bičiulis anksčiau ne kartą yra raginęs mane kandidatuoti į Seimą, o aš tokias kalbas atmesdavau kaip neturinčias pagrindo. Man patikdavo žodžių kulkosvaidžiu pliekti politinės sistemos negeroves. Visi mano bičiuliai ir skaitytojai žino apie nekompromisinę poziciją, kurią užimdavau daugelio mūsų valstybės gyvenimo klausimų atžvilgiu.

Beje, tuo pačiu pareiškiu, kad laikydamasis skaidrios žiniasklaidos principo sustabdau savo darbą žiniasklaidos priemonėse. Nuo šiol iki rinkimų jose dalyvausiu kaip politikas. Jei rinkėjai nepatikės atstovauti jų interesams Tautos atstovybėje, tuomet tikiuos atnaujinti savo darbą žiniasklaidoje.

Tad kiekvienam žmogui ateina metas, kai patenki į kryžkelę, kai privalai rinktis. Man tokia akimirka atėjo, kai gavau konkretų kvietimą iš Neringos Venckienės. Garliavos šturmas ir po jo politiniame elite kilusi piliečių šmeižimo ir niekinimo, demagoginių paistalų banga, tapo ta kulminacija, kuri perpildė ir mano kantrybės taurę. Dėkoju šiai drąsiai ir ryžtingai moteriai, kad patikėjo manimi, mano potencialu ir sugebėjimais.

Ateinu į politiką trokšdamas įgyvendinti savo vizijas, idėjas, kurių netrūksta. Jas atskleisiu rinkimų vajaus metu. Pagaliau atsiranda galimybė įgyvendinti tuos sprendimų būdus, kuriuos siūlydavau savo komentaruose įvairiose žiniasklaidos priemonėse. Svarbiausia, trokštu būti KITOKIU politiku – besivadovaujančiu krikščioniškomis vertybėmis, girdinčiu žmogų, ne viešpataujančiu, bet tarnaujančiu, dirbančiu Lietuvai, o ne interesų grupuotėms.

Puikiai suvokiu, kad mano kandidatūra taps testu rinkėjams. Ne vien dėl mano negalios, bet ir dėl to, kad esu visomis prasmėmis alternatyva mūsų politikoje įsitvirtinusiems papročiams. Bent jau mano apygardos rinkėjai negalės skųstis, kad visi vienodi ir nėra iš ko rinktis. Jie mano asmenyje galės rinktis proveržį  į naują Lietuvą. Esu telkiančios lyderystės šalininkas, tad kviečiu visus (tiek piliečius, tiek įvairias visuomenines ir politines jėgas) drauge dalyvauti šiame proveržyje.

 

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • Linkiu Tau visokeriopos sėkmės rinkimuose 🙂 Nors Drąsos kelio partija šiek tiek ir atbaido (nes mano manymu tai tėra bandymas žaisti žmonių emocijomis, kol jie dar yra paveikti nesenai vykusių įvykių), bet tikiu, kad gali pasisekti 🙂

  • Tomas

   ačiū už linkėjimus:) DK yra pakankamai dinamiškas darinys telkiantis nemažai stiprių, kūrybingų, veržlių ir sąžiningų asmenybių.

 • nyly

  Sėkmės Tomai:) ir stiprybes… ir jegu atsiriboti nuo anonimu, pykcio ir puolimu…

  • Tomas

   dėkui, stengsimės.

 • max

  varge, varge – kur nusiritome. Einame gydyti Tėvynės su žmogžudžio ir pedofilo vėliava. Kad kas būtų pasakęs 1991 ,būčiau nepatikėjęs.

  • Tomas

   ir aš 1991 m. sausį, kai atsisakiau SSRS pilietybės nebūčiau patikėjęs, kad bus smurtaujama prieš savo piliečius, o pedofilų tinklą bus sunku išardyti.

 • Labai su baime laukiu spalio ir stipriai tikiuosi, kad nei jums, nei jūsų kolegoms, šiuose rinkimuose nepasiseks.

  • Tomas

   turiu vilties, kad sulauksime nesmurtinės, violetinės spalio revoliucijos.

   • Džiugu, kad kiekvienas turime savo vilčių. Linkiu per stipriai nenusivilti, jei nepavyks.

    • Tomas

     ko nusivilti? Gyvenimas yra daugiau nei rinkimai.

 • Eglė

  Gerbiamas Tomai, man patinka Jūsų komentarai įvairiose spaudoje. Turiu pasakyti, kad toks žingsnis kiek stebina, bet džiugina, nes tokių žmonių kaip Jūs politinėje Lietuvos padangėje trūksta, tikiu, kad galite būti tas, kuris Tarnautų. Žinoma, šiek tiek apmaudu dėl dingimo iš žiniasklaidos erdvės (Jūsų straipsnių), bet galiu tikėtis, kad Jūsų mintis sugebės gerai perteikti ir kalbinantys žurnalistai.

  Linkiu sėkmės ir stiprybės!

  Eglė

  • Tomas

   ačiū Egle 🙂 Jei tapčiau Seimo nariu, tinklaraštį vis tiek rašyčiau.

 • Jūs esate labai protingas žmogus.

  Kodėl pakrypote šiuo keliu, negaliu suvokti. Kaip bebūtų – tai Jūsų strategija ir Jūsų pasirinkimas. Palinkėsiu sėkmės gyvenime, ne partijoje. (:

  • Tomas

   Turiu patikslinti, kad nesu šios ir jokios kitos politinės partijos narys.

 • Net susigraudinau. Manau, kad bent vieno motyvo, dėl ko tai darote, mums nepasakėte, bet nesvarbu, tikiu jumis 🙂

  Jau priėmęs šį nelengvą sprendimą, manau, kad laimėjote. Dėkoju už pasiaukojimą ir linkiu neprarasti brangiausio – laiko su Dievu, iš kurio kyla teisingi sprendimai.

  • Tomas

   Silvija, jei prarasčiau laiką su Dievu – aš žuvęs. Esama ir asmeninių motyvų – tai iššūkis.

   • Taip ir galvojau 🙂 įvertinus mūsų biologinį amžių, nueito kelio patirtis ir skaitant laiko ženklus, negalėjo nekilti toks iššūkis drąsiam žmogui.

    Neseniai išklausiau jūsų konferencijos garso įrašą apie sielvartą, įsidėmėjau Dievo atsakymą į žmogaus klausimą “o kodėl man?”. Jis buvo – “O kodėl gi ne tau?” 🙂

    • Tomas

     pratęsiu mintį “kodėl kitam?”

 • Sigitas

  Esu priblokštas tokio sprendimo.Net ir baisiausiame sapne nebūčiau susapnavęs kad Tomas Viluckas eis į politiką su žmogžudžio garbei įsteigta partija, vadovaujama bet kokią garbę ir sąžinę praradusios teisėjos ir sudaryta iš itin reakcingai Lietuvos atžvilgiu nusiteikusių kairiųjų politikų, parsidavėlių žurnalistų, sukčių bei aferistų (Gylys, Brundza, Ramonas, Drižius etc). Tai visiškai blogas, neigiamom emocijom paremtas sprendimas. Už kurį bus gėda atsakyt, išaiškėjus tiesai apie išgalvotą “pedofilijos” istoriją, neteisėtai Kuckailio išduotas pažymas bei galimai Kauno nusikaltėlių užsakymu nužudytą teisėją.

  • nyly

   Esu priblokšta S.. “teisumo”… gerbiamasis, supraskite pagaliau kad tik teismai Lietuvoje vykdo teisinguma, o ar Kedys- žmogžudys, tegali tik teismas ir pasakyti… kol nebuvo teismo, visi mes nekalti… be to kaip tas “zmogzudys” po savo mirties galejo dar kelis susijusius su sia byla asmenis pasiusti Anapilin? ir tamstos epitetai kitu zmoniu atzvilgiu – maziausiai nekorektiski… gal pirmiau isvalykite is saves purva, tado jo maziau matysite kituose?

   • Tomas

    Nyly, esate visiškai teisi.

  • Tomas

   taip, aš pats atsakau už savo sprendimus. Ir šis grįstas ne emocijomis, o aiškiu suvokimu, kad Lietuvai reikia naujo starto. Beje, A. Patackas, A.Stancikienė – dešinieji, Vasiliauskas ir Aleknonis – padorūs žurnalistai. Žmonės atsirinks kas yra kas.

  • žmogiškasis faktorius

   Netgi jaigu tiesa iš tikrūjų jūsų pusėje, kas mažai tikėtina, tokiu atveju jūs ir jūsų bendraminčiai padarė viską kad ji tokia netaptų.

 • Man patinka, Tomai, jūsų drąsus pasiryžimas. Visgi žingsnis nėra iš lengvųjų. Tikiu, kad einate ne savo asmeninių ambicijų vedamas, bet noro prisidėti prie geresnės Lietuvos ateities.

  • Tomas

   tikrai eiti TEN dėl ambicijų reikštų mirtį.

 • Sigitas

  Nyly-keista girdėti iš Venckienės garbintojų, kad matai trūksta teismo sprendimo dėl Kedžio. Kedžio atveju bent jau yra prokuratūros išvados, kas žudikas, o štai jūsų “pedofilijos” atveju nėra nė jokio, net menkiausio įrodymo ar liudijimo kad buvo taip kaip Venckienė teigia. Atvirkščiai, yra daugybė netiesioginių parodymų kad Venckienė meluoja, bet tai jums netrikdo ja šventai tikėti. Tomui-buvai man pavyzdys proto ir moralės, esu buvęs susitikimuose su tavimi, pirkęs tavo knygų. Protu tavo neabejoju, tad neabejoju ir tuom jog sugebi kritiškai mąstyt ir supranti kad visa ta “pedofilijos” istorija baltais siūlais siūta.Ir tas tau netrikdo kandidatuot su jos sąrašu, nors labai tikėtina kad bendradarbiauji su nusikaltėle.Aplamai DK sąrašo narių niekas netrikdo, čia laisvai išsitenka kairieji ir dešinieji, tikintys ir netikintys, jokių moralinių ar politinių nuostatų turėti nereikia. DK sąrašo nariai bijo tik vieno-kad jiems nepalanki tiesa neišaiškėtų iki rinkimų. Po rinkimų nors ir tvanas, Seime jau būsim, o per 4 metus sugalvosim kokį nors kitą triuką valdžion patekti.

 • Tomas

  o ką Sigitai, nagrinėja Vilniaus m. 2 apylinkės teismas?

 • Sigitas

  ar gal nors vienas mąstymo dovaną turintis žmogus nedvejodamas tikėti Venckiene esant šiems faktams 1) Kedys eina pas savo draugelį policininką Kuckailį, ir šis, pažeisdamas visus įmanomus įstatymus bei moralės normas, brūkšteli fiktyvią pažymą kad Kedytė tvirkinama (be JOKIO tyrimo) 2) Kedys su Venckiene susuka pornofilmą, kuriame mažametė verčiama atkartot ką Kedys sako ir atgestikuliuot ką Venckienė rodo, ir tai demonstruoja visai Lietuvą, vėlgi pažeisdami krūvą įstatymų 3) Ginekologinė ekspertizė paneigia Venckienės teiginius apie Naruševičienės dukros žaginimą 4) Naruševičienės dukra apklausos metu paneigia Venckienės teiginius apie jos tvirkinimą 5)Po reikalavimo atlikt Kedytei ekspertizę Venckienė keičia parodymus ir pradeda aiškint kad Kedytė nebuvo žaginta o tik tvirkinta (po kurio laiko vėl teigia atvirkščiai) 6) Apklausos metu Kedytė neatpažįsta Furmanavičiaus, nors Venckienės teigimu jį įvardijo jį kaip “pedofilą” 7) Sulaikomas Kauno restorano darbuotojas, kuriam Venckienės žmonės siūlė piniginį atlygį, jog šis melagingai liudytų matęs Ūsą ir Furmanavičių kartu 8) nužudomas Vaidas Milinis, prieš tai jį seka asmenys iš Venckienės aplinkos, o Venckiene su Skučiene aiškina jog tai galima pedofilas Aidas, tik mergaitė “v” neištaria 9)po Kedžio konflikto su “agurkiniais” (Kedys sumuša “agurką”) “pedofilu” daromas teisėjas Furmanavičius ir po to nužudomas (tyręs Daktarų bylą, beje) 10)po Naruševičienės veiksmų įrodyt kad jos dukra nebuvo seksualiai išnaudojama ji nužudoma. Ir taip toliau ir panašiai. Suprantu kad naivus neišsilavinęs žmogus gali nedvejodamas tikėt Venckiene ir jis nekaltas, nes nežino ką daro.Tačiau atmetu tokią galimybę Tomui Viluckui, žinodamas jo intelektualinį potencijalą.

  • Keturratis

   Gerbiamas Sigitas pamiršo paminėti dar vieną svarbų faktą – visų vaikų draugas Ūsas sau važinėjasi kvepiančiomis pievomis, ir čia išlindęs Kedys jį paskandina baloje, kad anas negalėtų dalyvauti jo laukiančiame teisme… Po to nematomas pasprunka (kaip ir Furmanavičiaus bei Naruševičienės atveju).

 • Tomas

  į klausimą neatsakėte… Šiaip siūlau pamankštinti protą ir atsakyti į šiuos klausimus http://www.balsas.lt/naujiena/599952/110-neatsakytu-pedofilijos-bylos-klausimu-ar-sulauks-lietuva-atsakymu
  Vien atkartoti ne faktus, o A.Vinokuro teiginius guviam protui neužtenka.

 • Sigitas

  ir pabaigai-desertas-Bloznelytės jau net ne liudijimas o blūdijimas, kaip gydytoja atlieka paciento vyro lyties organų apžiūrą mažametėms stebint, tuom pažeisdama vėlgi krūvą įstatymų ir moralės normų. Negana to Bloznelytė mielai bendrauja su mirusiais, t.y su Naruševičiene, kuri tuo metu jau buvo nužudyta.Gal Bloznelytei reikia egzorcisto Valkausko pagalbos, ar užtektų geros administracinės baudos už šmeižtą? Ir visi tai, ir begalė kitų dalykų NĖ KIEK netrikdo olimpinės DK sąrašo narių ramybės?

 • Tomas

  esu įsitikinęs, kad Bloznelytė viską paliudys teisme.

 • Sigitas

  Na buvau prisiekęs daugiau nekomentuoti, betgi čia jau tikrai paskutinis mano pasisakymas.Su kokias tai Vinokuro teiginiais nesu susipažinęs, o tie FAKTAI kuriuos išdėsčiau bado akis kiekvienam, ne tik man, bet ir draugams bendradarbiams etc. O štai Jūsų pateikti 110 klausimų…na nesitikėjau tokio blefo.Interneto folkloras, paistalai klaidžiojantys po viešąją erdvę-na ne itin tinkamas reikalas save gerbiančio žmogaus tinklapyje.Pakomentuosiu bent vieną

  “3. Kas tie vyrai, kurie dviem mašinomis blokavo kelią ir užpuolė Drąsių Kedį, išvažiuojantį su draugu iš Vilniaus. Kas, paklausęs: „Su pedofilais kariauji?“, grasino susidorojimu. Kaip buvo tvirtinama, D. Kedžio draugas grumtynių metu užčiuopė pas vieną užpuoliką ginklo dėklą.

  na “liudijimo”, o gal greičiau baltosios karštinės kliedesių autorius yra toks iš kalėjimo grįžęs alkoholikas Žylius, su kuriuo Kedys prisigėrę terorizuodavo Juodkrantės gyventojus. Originalą skaityt sunku, net ir plika akimi matosi kad Žylius neadekvatus (net ir į teismo posėdį atėjo prisisprogęs). Originaliame liudijime pasakojama kaip jie ten su Kedžiu mato limuzinus prikimštus “klykiančių nuogų mergaičių”, kaip ten iššoko būriai pedofilų su automatais ir taip toliau, nėra anei noro anei reikalo gilintis į alkoholiko kliedesius, juolab kvaila įtraukti tai į kokius tai 110 klausimų.
  Ir visi tie 110 klausimų iš tos pačios operos.Ir vėlgi nepatikėsiu kad pats galėtum patikėt tokiom sapalionėm.Čia gal piaras, jaukas elektoratui kad užkibtų? Na suprantama, politika nešvarus dalykas, reik taikyt juodąsias technologijas.Aš prabalsuosiu už Tėvynės Sąjungą, kurie atrodo visame tame kontekste geriausiai.Ir kitiems patariu.

 • Tomas

  “„Drąsos kelią“ bandantiems sieti su žudiku turėčiau labai daug ką pasakyti. Pirmiausia, toks pravardžiavimas yra tipiška propaganda, kuria bandoma iš karto spręsti tris problemas. Pirmiausia mėginama įteigti klaidingą mintį esą jau išsiaiškinta, kas žudė. Antra, nukreipiamas dėmesys nuo D. Kedžio ir A. Ūso nužudymų, kurie taip pat neištirti. O trečia mėginama apjuodinti tuos, kurie buriasi, įgauna jėgų ir turi ryžto spręsti teisėsaugos problemas.

  Panašūs propagandos būdai sovietmečiu buvo naudojami prieš disidentus. Juos pirmiausia buvo siekiama kriminalizuoti. Juk už politiką anuomet esą nepersekiojo; teisdavo, kaip Nobelio premijos laureatą Josifą Brodskį, už esą valkatavimą ir pan. Jeigu gerbiame teisinės sistemos likučius, turėtume susimąstyti, ar galima neturint jokių įrodymų tau nepatinkantį žmogų apšaukti žudiku. Kur riba tarp šmeižto ir siekio pažaboti tiesą?” (Gintaras Aleknonis) 100 proc. pasirašau.

 • Sigitas

  o taip, gerbkime TEISINĖS valstybės likučius, ir taip teigia DK sąrašo narys? Sąrašo, kurio nariai spjauna į bet kokius teisinės valstybės likučius. Savo didžią neapykantą bet kokiam teisinės valstybės atributui DK sąrašiniai demonstruoja nuolatos, visus teisėjus prokurorus etc vadindami “pidafilais”. Arba pvz kaip gražu, tokia Stancikienė, būdama puikiai informuota apie “antrosios mergaitės” būklę, nesigėdi Garliavos buduliams skelbti žinomai melagingos informacijos apie jos paskandinimą baseine.Vargšė moteris Milinienė turi žemintis ir nešti Venckienei savo sūnaus nuotrauką, kad tą savo budulius kaip nors paveiktų, jog jos sūnus Vaidas Milinis NĖRA pedofilas Aidas.Betgi tai negelbsti sūnaus nuo žūties. Apklausos metu Kedytė neatpažįsta Furmanavičiaus, subliuško ir Baltų Burių viešbučio “pedofilijos” burbulas, bet ar kas girdėjo iš DK sąrašinių nors vieną žodelytį, kad Furmanavičius NEBUVO pedofilas? Kur tau.Tai čia NEUE ORDNUNG, Tomai, kai kiekvienas nesutinkantis su Venckiene po rinkimų bus paskelbtas pedofilu ir nužudytas? Sudie, tikiuosi kad neliepsi Venckienės bodyguardams manęs persekiot už mano nuomonę.

 • Tomas

  Ką galima diskutuoti su žmogumi, kuris rašo tokius kliedesius: “Tomai, kai kiekvienas nesutinkantis su Venckiene po rinkimų bus paskelbtas pedofilu ir nužudytas?” Stebiuos, kad emocijos gali taip užgožti racionalų protą.

 • Sigitas

  ciniška vadint tai “kliedesiais”, kai visa šita istorija jau nusinešė tiek gyvybių.O jei palyginus DK gerbėjų komentatorių leksikoną įvairiuose forumuose su maniškiu, tai jau įdomu kam čia emocijos užgožia protą. Yra sukeltas žemiausių liaudies sluoksnių gaivalas, ir tai nėra juokinga.Na bet ką čia rašinėti, gi diskutuot su DK kaip su pliku pešiotis.

  • Keturratis

   Turiu stiprų įtarimą, kad po “Sigito” pseudonimu pasislėpęs tupi vyr.budulis užvertęs Kedį bei Ūsą arba labdaringasis Stankūnaitės advokatas. Ne kitaip.

   • Vyr.budulis

    Keturačiui-stebėtina įžvalga, iš tikro aš ir esu tas biologinis, nužudęs minėtus asmenis, paskandinęs antrą mergaitę baseine, o pirmai “pripompavęs” vaistų ir įtaisęs aštuonias rankas.Kažkada anksčiau dar nušoviau Džoną Kenedį, bet čia smulkmena.Tomui-keturačio “įžvalgos” pilnai patvirtina mano mintį apie DK elektorato ypatumus. Beje tokių “keturačių” DK elektorate dauguma.

    • Keturratis

     Kai skunkai išsigąsta, tai paleidžia dvokiantį skystį. Iš tiesų – ši smarvelė dabar kaip niekad stipriai jaučiasi. Turbūt tikrai yra DĖL KO bijoti.
     Sėkmės Tomui!

 • vyr.budulis

  na šiuo atveju galioja taisyklė “kuom pats kvep, tuom ir kitą tep”:) Bet jei jau apie skunkus ir pan. negero kvapo gyvunėlius…tai jau DK sąrašas pasiekė cinizmo ir chamizmo viršūnę, siūlydamas į LR Seimą rinkti tokią madam Tatjaną Žgunovą, geriau žinomą kaip “dainininko” Ostapenkos sugulovę. Suprantu kad DK orientuojasi į žemiausio sluoksnio, neturinčius jokių moralės normų rinkėjus, bet šito jau per daug…Pats puikiai žinau kaip yra tvirtinami partijos kandidatai į Seimą, buvau Sąjūdžio, krikščionių-demokratų, dabar konservatorių partijos narys, galimai visokių personų ten būta, bet kad visuotinis susirinkimas patvirtintų tokias ypatas-na turėdavom savigarbos galų gale.Taigi DK kandidatės į Seimą Telšiuose rinkiminė programa:

  http://www.lrytas.lt/-13470141251346367573-buvusi-e-ostapenkos-su%C5%BEad%C4%97tin%C4%97-u%C5%BE-menam%C4%85-nei%C5%A1tikimyb%C4%99-grasina-jam-nupjauti-galv%C4%85.htm

  na rinkiminiai šūkiai aiškūs ir atitinka DK rinkimines nuostatas-nupjaut galvą, dar kai ką…Beje didelė netektis DK-VRK dėl kažkokio menkniekio neregistravo Henytės (Henriko Daktaro) asmeninio žurnalisto ir didelio “daktarų” gerbėjo žurnalisto Drižiaus. Beje pats Henytė labai tiktų į šią partiją, tik vėlgi problemos su tuo teistumu.

 • Tiesos

  Lietuvos žiniasklaida nepasižymi dideliu objektyvumu, tai ne BBC.Betgi iki šiolei bent jau liudininkų parodymų neiškraipydavo.Betgi atsirado DRĄSIŲ žmonių, kurie pradėjo meluot taip DRĄSIAI, kaip dar niekas nedrįso.O DRĄSIAUSIAS iš visų toks vasiliauskas jau kad dėjo, tai nepagailėjo.Mat tokios liudininkės teisme parodė ne tą ką vasiliauskas norėjo, teigė jog mergaitė sakė kad gulėjo vienoje lovoje su “tėčiu ir neringa”.Tokį liudijimą buvo galima ir perskaityti, ir išklausyti per TV ar youtubą. Betgi DRĄSUOLIS vasiliauskas savo “balse iš anapus” “tėtį ir neringą” pakeitė į “mamą ir dėdę” ir kvatojasi, skaitinėdamas kaip kaitinasi violetinė minia, mananti kad jau (galų gale) atrastas PIRMASIS “pidafilijos prieš mergaitią” įrodymas.Ar ne gėda, Tomai, su tokias melagiais Seiman eiti? Toli melagiai nenuvažiuoja, dažnai dar iki rinkimų jų vežimai apsiverčia.

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes