Matyti tikrovę kitaip
Currently Browsing: Atgimimas

KARDINOLAS ATSISTATYDINO. KARTŲ KAITA TĘSIASI

Didžiausias kardinolo A.J.Bačkio vaisingumas dviejų dešimtmečių veiklos Bažnyčios gyvenime – kad subrendo jo įkvėpta ir padrąsinta, Atgimimo laikais pabudusi karta (dabartiniai keturiasdešimtmečiai), kuri imasi atsakomybės tiek Bažnyčioje, tiek visuomenėje.

PAKELIUI IŠ GETO Į LAISVĘ

Gruodžio 3 d. – Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Lietuvoje yra daug teisės aktų, reglamentuojančių neįgaliųjų teises ir pareigas, tačiau, akivaizdu, to neužtenka, kad padėtis gerėtų

SUTRAIŠKYTI BLAKĘ PAKANKA PLAKTUKO?

Politikai yra bejėgiai kovoti su pasiklausymo reiškiniu, net netiki, kad teisėsauga gali juos išaiškinti ir įvertinti. Taip pat jie yra susitaikę su faktu, kad yra sekami.

VISUOMENININKAI RYŽOSI. KAS TOLIAU?

„Nepartinė partija“, jei sugebėtų įveikti Lietuvos visuomenininkų sektoriui būdingą fragmentiškumą ir sutelktų asmenybes su potencialu, galėtų atnaujinti politinį kraštovaizdį.

PREZIDENTĖ VERTINO VISUS

Prezidentės prioritetus puikiai atskleidžia skaičiai. D.Grybauskaitės metiniame pranešime ekonomikai, finansams ir socialiniams klausimams skirti 751 žodžiai, teismams ir teisėtvarkai – 439, o užsienio politikai – 333.

« Previous Entries

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes