STEBUKLO VARDAS – ELISABETH

Tokie dalykai man yra giliai simboliški. Vakar “Lietuvos ryte’ aprašyta istorija, kurią pateikiu žemiau, yra vilties ženklas, kad šitoje saloje, kažkas pasikeis.

Port o Prense kalbėta ne tik apie iš sostinės nesitraukiantį siaubą ir mirtį. Stebuklu palaikyta žinia, kad antradienį čia iš griuvėsių pavyko išgelbėti 23 dienų mergytę, jauną ir senyvą moteris.

Mažoji Elisabeth Joassaint namo griuvėsiuose praleido apie trečdalį savo gyvenimo.

Gelbėtojai jau ruošėsi griauti nestabilų pastatą, kai išvydo gyvą kūdikį. Mergytė gulėjo savo lovytėje.

Kai sudrebėjo žemė, lovelė iš antrojo namo aukšto nukrito į pirmąjį.

Tačiau Elisabeth nebuvo sužeista ir visą savaitę kabinosi į gyvybės siūlelį.

„Dievas mūsų pasigailėjo, – džiaugėsi mažylės motina Michelene Joassaint, maitindama kūdikį krūtimi. – Glaudžiausi namų netekusių žmonių stovykloje, kai išgirdau, kad mano Elisabeth gyva. Iš laimės apsiverkiau“.

„Jėzus nenorėjo, kad vaikas mirtų tokiu būdu, – pridūrė Elisabeth senelis. – Visi manė, kad jos nebėra, išskyrus Viešpatį“.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • senė

  Man tik kyla klausimas, dėl vargšių moterų, kurios yra ir buvo priverstos savo vaikus palikti vaikų namuose, – kas su jomis bus. Be to žinau, kad Jėzus netoleruoja visdėlto tų abortų…kas su jomis bus, o tiksliau, kas bus su tais vyrais, kurie nesisaugojo tik lipo…
  Na yra bausmių eiliškumas, – didžiausi nusikaltimai ir mažesni nusiklatimai. Visa tai bus kažkaip tai rikiuojama. Tai nereiškia, kad dievas vient baus, yra kurkas sudėtingesnės sistemos nei bauda…O apie pedofilus net nekalbu, jiems kuriamos pačios sudėtingiausios sistemos, kad valytis…( sakiau, net nekalbu, nes tai visai kitoms jėgoms ir visai kitiems angelams, nu tiesiog bandžiau kištis( dvasiškai) ir pakraupau( nesu iš tų angelų sistemos, kuris/kuri su tuo galėtų susidoroti, tai stipresniems, – stipriausiesiems lieka tvarkyti…, sakau, net nekalbu…)

 • Erikas – ateistas

  „Dievas mūsų pasigailėjo, – džiaugėsi mažylės motina”

  O kitus > 111.481 vnt. lengva ranka pasiuntė myriop.

 • neverta ironizuoti Erikai.
  Dievo gailestingumas pasireiškęė ŠIEMS žmonėms,tokiu būdu, jie TAIP perkaitė šią situaciją.

 • Erikui-ateistui

  Dievas nepasiunte nieko myriop…po tevo mirties supratau JO gailestinguma,JO artuma zmogui…linkiu ir tau atrasti DIEVA.