Matyti tikrovę kitaip
Currently Browsing: Sportas

ISTORIJOS SVARSTYKLĖSE VĖL NUSVĖRĖ POLITIKŲ INTERESAI

Šokiai ant ledo yra porinė rungtis ir rasti du aukšto lygio, tarpusavyje derančius sportininkus yra labai sudėtinga. Todėl pilietybę čiuožėjams išimties tvarka suteikiama net tokios šios sporto šakos mekose kaip Rusija ir JAV.

UŽ AUKSĄ BRANGIAU

R. Meilutytės pergalė apie kurią trimitavo visos pasaulio agentūros išgarsino Lietuvą labiau nei visos valstybinės įvaizdžio formavimo strategijos.

DIEVAS TARĖ: „TEBŪNIE KREPŠINIS!“

Žmogus yra homo ludens – žaidžiantis žmogus. Dar šv. Tomas Akvinietis rašė, kad žaidimas yra būtinybė žmogaus gyvenime (Ludus est necessarius ad conversationem humanae vitae). Atsisakęs žaidimo žmogus vergauja alinančiai kasdienybės rutinai, pasiduoda rojaus prakeiksmo slėgiui, kovos už būvį absoliutumui.

KREPŠINIO ŠVENTĖ KLAIPĖDOJE

Vakar teko galimybė dalyvauti pirmosiose Lietuvos krepšinio rinktinės draugiškos rungtynėse prieš Slovėniją. Man įdomu buvo ir dėl kitų priežasčių: išbandyti naująją „Švyturio areną" Klaipėdoje ir pirmą kartą gyvai dalyvauti krepšinio rungtynėse.

PINGVINŲ ŠALIES STADIONAI

Užuot kūrus utopines įvaizdžio koncepcijas, pakaktų pastatyti krašte bent vieną normalų stadioną, kuriame belakstydami futbolininkai nesijaustų grįžę į savo vaikystės kiemo aikštelę.

« Previous Entries

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes