PIRMAS SIURPRIZAS – “DINGAU”
Matyti tikrovę kitaip

PIRMAS SIURPRIZAS – “DINGAU”

 

V.Krutulis. "Palangos tilto" foto.

Paskambinęs į redakciją sužinojau, kad tokį kandidatų sąrašą ji gavo iš Pajūrio apygardos rinkimų komisijos pirmininko Vytauto Krutulio. Komisijos pirmininkas yra deleguotas Liberalų ir centro sąjungos. Žurnalistai teigė, kad buvo nustebę sąraše neradę mano pavardės, jie net pagalvojo, kad atsiėmiau savo kandidatūrą. Man buvo pažadėta, kad artimiausiame laikraščio numeryje klaida bus atitaisyta.

Liko susisiekti su p. V. Krutuliu. Jis jau žinojo apie situaciją. Iš pradžių jis sakė, kad „žurnalistė paskubėjo“. Man perklausius, ar kalta žurnalistė, paaiškino, kad kompiuterininkui kopijuojant duomenis iš Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sistemos kažkur dingo mano pavardė. Net neišsiaiškinus kur „dingau“, kandidatų sąrašas buvo išsiųstas į laikraščio redakciją. V. Krutulis pripažino, kad man buvo padaryta „informacinė žala“ ir išreiškė apgailestavimą.

Man beliko išreikšti viltį, kad panašių duomenų perdavimo klaidų bus išvengta spalio 14 d. vakare, kai bus skaičiuojami balsai, nes strigtys su kompiuterinėmis sistemomis tampa šalies rinkimų bruožu. Pasijuokėm abu ir baigėm pokalbį.

Taip ir nesupratau, kodėl būtent aš „dingau“, nors VRK svetainėje dar ilgai nefigūravo poros mano konkurentų  pavardės, bet jos jau buvo laikraščiui siųstame kandidatų sąraše.

Rinkimai…

 

 

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes