PAMALDUSIS WESLEY SNEIJDER
Matyti tikrovę kitaip

PAMALDUSIS WESLEY SNEIJDER

Kaip skelbia Argentinos dienraštis La Nacion viena ryškiausių Pasaulio futbolo čempionato “žvaigždžių”, pretendentas į „Auksinį kamuolį“,Olandijos futbolo rinktinės žaidėjas Wesley Sneijder, į Pietų Afrikos turnyrą atvyko “visiškai atsinaujinęs”.

Mat, gegužės pabaigoje jis atsivertė į katalikybę ir buvo pakrikštytas Milane, kur futbolininkas žaidžia Inter komandoje.

Šiam sprendimui turėjo įtakos jo draugė, praktikuojanti katalikė, olandų aktorė ir modelis Yolanthe Cabau, kuri yra gimusi Ispanijos mieste Ibizoje, taip pat ir tai, kad jie nusprendė tuoktis bažnyčioje po Pasaulio čempionato. Yolanthe Cabau yra laikoma viena gražiausių Nyderlandų moterų.

Galėtume sakyti, kad tai eilinė istorija, kai vyras pameta galvą dėl puikios moters ir pasikrikštyja, kad susituoktų. Tačiau prie šio įvykio taip pat prisidėjo ir draugystė su Javier Zanetti, jo bendraklubiu ir Inter kapitonu, kuris yra pats praktikuojantis katalikas.Sneijder pasakoja, kad jis dalyvavo su savo komandos nariais Mišiose ir buvo pagautas tikėjimo. Po to, jis užsirašė į katekizmo pamokas pas Intero kapelioną.

Pietų Afrikoje jis meldžiasi kiekvieną dieną ir keliauja į Mišias sekmadieniais, kur su Yolanthe priima Komuniją. Jis nešioja ant kaklo rožinį, kuri ji jam padovanojo.

“Tikėjimas suteikia man jėgų”, – sakė Sneijder, – Mano įsitikinimai stiprina mane ir suteikia pagrindus. Kasdien meldžiuosi “Tėve mūsų “. Prieš kiekvienas rungtynes visada ieškau vietos melstis”.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • I Erikas I

  Norėtųsi pasakyt, kad kvailiau nebūna, bet būna ir daug kvailiau 🙂

 • žinoma, jei žmogus tiki ir meldžiasi, tai “protinguoliui” jis kvailas.

 • I Erikas I

  Taip, Tomai, tu teisus. Protinguoliui dėl tavo minėtų priežasčių jis atrodo kvailai.

 • I Erikas I

  Tikri, neveidmainiaujantys katalikai 🙂

  Sneijder married Ramona Streekstra in 2005 and they had a son, Jessey, the following year. But the marriage came to a messy end last year when he was caught snagging Yolanthe Cabau van Kasbergen, then the girlfriend of Dutch pop star Jan Smit, on CCTV in a petrol station.

  Sneijder vedęs Ramona Streekstra 2005 m. ir jos sūnus, Jessey, kitais metais. Tačiau santuoka tapo nepatogus pabaigoje pernai, kai jis buvo pagautas snagging Yolanthe Cabau van Kasbergen, tada olandų pop žvaigždė Jan Smit mergina, apie CCTV į degalinę

 • Besidziaugiantis

  FAIL 😀

 • Tomai, idomu,ka turi omenyje sakydamas apie ta ar kita zmogu, kad jis yra pamaldus? Kad atliko kazkokias apeigas ir toliau jose dalyvauja? Tai juk ir Lietuvoj tokiu “pamaldziu” pilna koznam kampe. Vieni dazniau kiti reciau atlieka tuos tuscius ir nebiblinius ritualus. O beje, “Teve musu” atbarabanint yra ne stuka zinok- ta ir nieko neraukiantis trimetis gali padaryti kozna diena jei ji gerai padresiruosi…
  Taigi, pasakyk, kame yra tas pamaldumas a? Kad imuses ivarti kazkas persizegnoja? Cia juk tik prietarai. O gal tame pamaldumas,kai per savo vestuves kazkas paziovauja misiose, kankindamasis nuo tu nuobodziu ritualu, kurie nieko jam nereiskia, kaip nereiskia ir santuokos izadai, nes jis juos pazeis praejus metams ar daugiau su kita moterimi? Tuomet tektu i tavo “pamaldziuju” sarasiuka itraukti ir visokias zvonkes:)… Del statistikos 🙂

 • Erikui,

  Visada egzistujagalimybe pasitasyti. Visada yra šansas perkainot vertybes. To linkiu ir Tau.

 • Olgerdui

  Pažįstu daug gražbylių krikščionių, kuriems labai toli iki šio užimtofutbolininko pamaldumo.

  Linkėčiau Olgerdai atidžiau paskaitynėti Jokūbo laišką.

 • Gaila Sneijderio. O šiaip šaunus futbolininkas 🙂

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes