„PAGRINDINIS TRUMPO PASTORIUS” PALAIKO JAV PREZIDENTO POLITIKĄ DĖL PABĖGĖLIŲ IŠ ARTIMŲJŲ RYTŲ
Matyti tikrovę kitaip

„PAGRINDINIS TRUMPO PASTORIUS” PALAIKO JAV PREZIDENTO POLITIKĄ DĖL PABĖGĖLIŲ IŠ ARTIMŲJŲ RYTŲ

Franklinas Grahamas, kurį žurnalistai vadina „pagrindiniu Trumpo pastoriumi”, palaiko naujojo JAV prezidento užmojus uždrausti pabėgėliams iš Artimųjų Rytų atvykti į Jungtines Valstijas, praneša portalas „Christianity Today”.

„Šis klausimas neturi nieko bendra su Biblija”, – sakė žymiojo evangelisto Billy Grahamo sūnus, kuris vadovauja humanitarinei organizacijai „Samariečio piniginė” (Samaritan’s Purse).

Franklinas Grahamas žurnalistams pareiškė, kad Jėzaus Kristaus įsakymas priglausti pakeleivius, nereiškia, kad Jungtinės Valstijos turėtų priimti kiekvieną pabėgėlį į šalį. „Nėra tokio Biblijos įsakymus, kad šalis priimtų visus, kurie nori atvykti čia, – sakė Grahamas. – Tai neturi nieko bendra su Biblija.”

Šiuo metu tam, kad būtų galima gauti politinį prieglobstį Jungtinėse Amerikos Valstijose, pareiškėjai turi praeiti griežtą kontrolę, kuri gali trukti nuo 18 iki 24 mėnesių. Tačiau, pasak Grahamo, šios priemonės yra nepakankamos: „Pasaulyje šiandien yra labai daug pavojingų žmonių – ypač tarp tų, kurie yra kilę iš Artimųjų Rytų.”

„Mes gyvename labai pavojingame pasaulyje, ir aš manau, kad pagrindinis mūsų prezidento prioritetas – apsaugoti Amerikos žmones. Kol kas nėra geresnių būdų, kaip išsiaiškinti, kas atvyksta į Ameriką, būtina atidžiai patikrinti visus – tęsė pastorius. – Mums reikia žinoti, kas jie yra, ką jie mano, ar jie dalijasi mūsų  laisvės vertybėmis”.

Franklinas Grahamas taip pat sakė, kad jis remia Trumpo idėją, kad atvykstant į Jungtines Valstijas krikščionims būtų teikiama pirmenybė prieš musulmonus.

Nuo karo Sirijoje pradžios 2011 metais, Jungtinės Amerikos Valstijos priėmė 18 tūkst. pabėgėlių iš šios šalies.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes