NEĮTARINĖKITE – POLITIKŲ NUOMONĖMIS NEPREKIAVAU
Matyti tikrovę kitaip

NEĮTARINĖKITE – POLITIKŲ NUOMONĖMIS NEPREKIAVAU

Andrius Navickas

Andrius Navickas

Tinklaraštis MediaMedis paskelbė, kad vienas politikas gavo pasiūlymą užsimokėti už plotą savo nuomonei „Alfoje“. Šią situaciją „Bernardinų“ portalo tinklaraštyje komentavo jo vyr. redaktorius Andrius Navickas. Labai nustebau ten radęs ir tokią eilutę:

„Regis, Tomas Viluckas pradžioje buvo net jo moderatorius. Viliuosi, kad bent tuo metu siekta tikros diskusijos, o ne pasipinigiavimo.“

Taip buvau “Politikų ringo” moderatorius, tad turiu atsakingai pareikšti, kad mano moderavimas apsiribojo politikų ir internautų nuomonių analize ir apibendrinimu. Esu taręsis su kai kuriais politikais dėl pasisakymų, bet apie jokius pinigus nekalbėdavome, o už savo straipsnius gaudavau honorarus kaip ir įprasta. Stebiuosi, kad apskritai esu paminėtas šiame kontekste lyg koks įtariamasis.

Dėl “Alfos” turiu pastebėti, kad tai pirmasis portalas žymintis publikacijas PR ženklu. Dėl “Politikų ringo”, tai puslapio apačioje yra toks įrašas:

Naujienų portalas Alfa.lt pristato rubriką „Politikos ringas“. Tai – iš dalies komercinis projektas. Savo poziciją ir nuostatas norintys reklamuoti politikai ar partijos gali nusipirkti vietą rubrikoje. Tuo atveju, kai Alfa.lt pakviečia (pasirenka ) politikus diskutuoti viena ar kita visuomenei aktualia tema, tai daroma visuomeniniais tikslais ir nesiekdama finansinės naudos.

Kur problemos?

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • nuomone

  Patsai Navickas labai jau ykyriai ir neskoningai bruko Marijampolieciams,kad reiktu savo balsa atiduoti uz a.vidziuna…:) tai jau tikrai jis visa tai dare labdaringai.Na jau LT zino sio politiko vojazus isgerus Vilniaus gatvemis,o tai ir praejusiu kadenciju kazkokie tai neskaidrumai su finansais…tikrai navickas reklamavo politika ne uz pinigus:)

 • po

  http://www.alfa.lt/straipsnis/10355220/?Masiulis..ar.cia.ministro.klausimas.is.tiesu.keliamas.=2010-05-03_14-53

  kur po situo textu parasyta, kad cia rekalma?pr ar kas kitas????

 • po

  http://www.alfa.lt/straipsnis/10355214/?Butkevicius.Masiuliui..statistika.iskalbingesne=2010-05-03_14-52

  ar po situo?arba po bet kuriuo is textu esanciu politikos ringe. arba as aklas arba paprastam skaitytojui zinoti, jog tai reklaminis textas – ikainotas kokiais dviem tukstanciais – neimanoma.

 • na, daviau nuoodą kur aiškiai išdėstytos sąlygos.
  O dėl Navicko nežinau apie šį susitikimą nieko, tad negaliu komentuoti.

 • po

  taip, salygos puslapio apacioje mazomis raidelemis, o po tekstais jokiu nuorodu i reklamini/uzsakyta/apmoketa teksta. tiesiog,kai kas bado akis, nes pardavinejamas pats zurnalistikos suvokimas:interviu, konferencijos ect. nenurodant, kad tai – uz pinigus.

 • Nebuvo nurodyta PR nei po vienu straipsniu del vienos paprastos priezasties – nei vienas is ju nebuvo uzsakytas:) Kai bus uzsakytas, tada ir nurodysime:)O del prekybos politiku nuomonemis… hm… nezn, ka galima pavadinti tikresne prekyba, tai, ar tuos straipsnius Lietuvos ziniasklaidoje (ju daugybe, uz kuriuos sumoketa, bet nepazymeta… kaip sakoma, paprastai saukia tie, kurie labiausiai parsiduoda… bet kokia forma:)

 • Pingback: Alfa.lt parsiduoda. Dainius Radzevičius nusivylęs. Vestuvių nebus.()

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes