MILIJONAS UŽ ĮSITIKINIMUS
Matyti tikrovę kitaip

MILIJONAS UŽ ĮSITIKINIMUS

Aktorius Neal McDonough, pamaldus katalikų šeimos vyras, žinomas plačiajai auditorijai iš filmo “Band of Brothers” ir “blogo vaikino“ vaidmens “Nusivylusių namų šeimininkių” seriale, buvo staiga pakeistas po trijų dienų filmavimo naujoje ABC serialo “Scoundrels” serijoje. JAV žiniasklaida praneša, kad tai įvykę dėl jo tikėjimo ir principų.

Nors staigų McDonough pakeitimą į David James Elliott ABC oficialiai paaiškino kaip “vaidmenų perskirstymus”, keli Holivudo šaltiniai teigia, kad McDonough buvo atleistas dėl savo atsisakymo atlikti “jaudinančias meilės scenas” su aktorė Virginia Madsen.

McDonough pozicija yra gerai žinoma kino pramonėje. Jis jau anksčiau atsisakė vaidinti sekso scenas su Nicolette Sheridan ABC “Nusivylusiose namų šeimininkėse”, kai suvaidino jos niekšą vyrą penktame serialo sezone. Jis taip pat nesutiko vaidinti sekso scenų anksčiau savo vaidmenyse NBC “Boomtown” ir “Medical Investigation”.

Šaltiniai praneša, kad jis prarado vieną milijoną dolerių už vaidmenį “Scoundrels”. McDonough yra dievobaimingas airių katalikų imigrantų sūnus, atliko daug televizijos ir kino vaidmenų, įskaitant ir “Band of Brothers” “Star Trek: First Contact” “Minority Report” “The Hitcher” “Flags of Our Fathers” “I Know Who Killed Me” ir “Forever Strong”.

McDonough yra vedęs Ruvé Robertson, su kuriais jis turi tris vaikus: Morgan Patrick, Catherine Maggie ir Londone Jane.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

  • Pavel

    Nors esu ateistas, tačiau man patinka tokia etiška pozicija sekso klausimais. Palaikau jo požiūrį. Šaunuolis 🙂

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes