MICHAEL JACKSON: IŠTAKOS
Matyti tikrovę kitaip

MICHAEL JACKSON: IŠTAKOS

Be Jackson Five neįmanoma suvokti Michael Jackson fenomeno. Būtent joje savo karjerą pradėjo vienuolikmetis Michael.

Grupę 1965 metais įkūrė Jackson šeima. Pagrindinis jos stulbinančios sėkmės garantas buvo tėvas Joseph Jackson, kurio vadybinių sugebėjimų dėka, gastroliuojančių berniukų penketukas tapo garsiausia juodaodžių grupe aštuntajame dešimtmetyje.


Originalioje sudėtyje dainavo Jackie, Tito, Jermaine, Marlon ir Michael. Šeštuoju dalyviu tapo vėliausiai prisijungęs Rendis. Vėliau berniukams pritardavo ir kartu šokdavo sesutės Janet ir La Toya.

Kairėje - La Toya, dešnėje - Janet

Kairėje - La Toya, dešinėje - Janet

Pradžioje solo dainuodavo Jermaine, bet jį pakeitė Michael, nes puikiai šoko.

Berniukai savo kelią į popolimpą pradėjo “apšildydami” soul legendą Dianą Ross.

Michael ir Diana Ross 1981 m.

Pirmi keturi debiutiniai grupės singlai pasiekė pirmą vietą Billboard Hot 100. Jie aplenkė net The Beatles «Let It Be». Tai daina išgarsinusi penketuką visoje JAV.

Paskutinis Jackson Five koncertas įvyko 1984 metais. Po jo Michael dėmesį skyrė tik savo solinei karjerai, o grupė 1990 metais išsiskirstė.

Michael Jackson 1972. CBS

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • Man tai labiausiai gaila, kiek daug jam reikejo visokiu apkalbu pastaraisiais metais isklausyti, tarsi visi butu pamirse kiek jis yra daves muzikai

 • Deividas

  visa gyvenima atidave muzikai visa sirdi lenkiu galva pries ji

 • Ačiū, Tomai, už gražų M.J. paminėjimą. Šitaip palaipsniui prisimenant jo nueitą kelią, lengviau darosi suvokti, kas įvyko, ir tinkamai atsisveikinti.
  Žemai lenkiuosi.

 • LT

  Širdį skauda ir ašaros bėga, kiek purvo ir apkalbų turėjo iškęsti šitas žmogus, sugniuždytas, apšmeižtas ,apvogtas! Kiek galim ?

  Dabar, Jis Laisvas !

 • nesvarbu

  trbt db daugiausia demesio sulauke is savo “fanu”, kai jau mire…

 • koks mielas jis buvo:D

 • O kas pakeis Jacksona? Diskusijos apie tai, kas galetu tapti kitu popkaraliumi: http://sharkeen.private.lt/2009/06/27/post-jackson-kas-bus-kitas-pop-muzikos-karalius/

 • Ačiū, Tomai. Tikrai gražiai padarei šį straipsniuką. Man tas labai svarbu, nes esu didele Maiklo Džeksono gerbėja. Gerai, kad parašei. Esi šaunus.

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes