Matyti tikrovę kitaip
Currently Browsing: Marginalo mintys

KAIP TAPAU RADIKALU

Įdomu būtų žinoti nuo kada Lietuvoje negalioja Lietuvos Konstitucijos 33 straipsnis: „Piliečiams laiduojama teisė kritikuoti valstybės įstaigų ar pareigūnų darbą, apskųsti jų sprendimus. Draudžiama persekioti už kritiką”? Tokių juodųjų sąrašų sudarymas yra bandymas per viešą opiniją neutralizuoti valdžios kritiką.

APMĄSTYMAS APIE “DIDĮJĮ INKVIZITORIŲ”.

Režisierės Dalios Kanclerytės paprašytas ir paragintas ėmiausi rusų genijaus Fiodoro Dostojevskio kūrinio “Didysis inkvizitorius” analizės. Savo įžvalgas pateikiau diskusijai būreliui entuziastų iš Klaipėdos.

POLITKOREKTIŠKUMAS – NAUJOJI CENZŪRA

Tai reiškia, kad politkorektiškumas taip siautėja, kad leidėjai yra tiesiog įbauginti.Demokratinėse šalyse, žodžio laisvės lopšyje, politkorektiškumas virsta grubia cenzūra.

KEDOFILO IŠPAŽINTIS

Mus vadina kedofilais, fanatikais, ligoniais, kriminaliniais garliaviniais, treninginiais ir kitais nuostabiais epitetais. Mes įpratę prie vadinamojo elito intelektualaus plūdimosi manierų, pamokslaujančio tono, postringavimo apie teisinę valstybę bei europietiškas vertybes. Kadaise žydų religinis elitas pirmuosius Jėzaus Kristaus mokinius pavadino įstatymo neišmanančiomis padugnėmis, o dabar iš žiniasklaidos ložių...

MAN PASKAMBINO VYTAUTAS ŠAPRANAUSKAS

Šiandien sučirškė mobilus telefonas, pakėlęs ragelį išgirdau: “Jums paskambino Vytautas Šapranauskas”. Įrašytas aktoriaus balsas kvietė dalyvauti loterijoje “Taip ir ne”. Telefono numeris iš kurio skambinta – 852032787. Prisipažinsiu suglumau. Nė karto nesu dalyvavęs šioje loterijoje, kaip nors joje registravęsis. Viešoje erdvėje nepalikinėju savo mobilaus telefono numerio. Esu įpratęs...

« Previous Entries

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes