LONDONO ATEISTAI APSIDRAUDĖ?

BNS pranešė apie vakar į Londono gatves išriedėjusius 800 autobusų su šūkiu „Dievo tikriausiai nėra. Liaukitės rūpintis ir džiaukitės gyvenimu”.

Štai kaip akcijos prasmę per BBC1 aiškino jos iniciatorė Ariane Sherine:

Šiaip mane nustebino žodis “probably” ateistų šūkyje. Na, kažkokie netikri jie ateistai. Kai aš buvau ateistas, tai man net abejonių nekilo dėl Dievo egzistavimo absurdiškumo, tad nebūčiau rašęs to “probably”. Apsidraudė?

Čia prisiminiau vieną anekdotą.

Kartą ateistinis agitatorius pakvietė kolūkio susirinkime žydelį viešai parodyti špygą Dievui.

– Ne, – purto galvą žydelis, – nedarysiu šito.

– Kodėl? – klausia nustebęs agitatorius.

– Jei jo nėra, tai kam rodyti, o jei yra – bijau.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • Probably reiškia ne įsitikinimų silpnumą, o tiesiog apsidraudimas, kad visokie religiniai fanatikai nesudegintų ant laužo. O kaip žinia tokie yra patys žiauriausi ir pikčiausi.

 • Tomas

  na, tai ir sakau, kad apsidraudė, bet kas šiais laikais degins ant laužų?

 • rassa

  As pasiurpus. Idomu, kaip Londono krikscionys sureaguos ir kokia akcija-atsaka jie sugalvos?
  Kazkoks mankurtizmas…

 • Tomas

  ateistų akcija ir buvo atakas į krikščionių akciją

 • Liutauras

  O aš jau ir nebesistebiu. Reklamos, kaip žanro, nereikia peikti. Ji tam ir skirta. Kas kita, kad visi tie šamanėliai, ateistėliai ir t. t. , vis tiek be Dievo negali. Visi jų teigimai ir neigimai visada sukasi apie vieną ašį-Dievą. Be Dievo-ir jų nebūtų. Matyt jie tai kažkaip nujaučia. O, ar jau laikas neatėjo ir tūlam katalikėliui kai ko pasimokyti iš tų parmazonų? Bent jau atkaklumo ir išradingumo. Pagaliau-energingumo, už savas idėjas kovojant. Kas draudžia patraukliai ir gražiai tai daryti, kad ir reklamos pagalba. O gal vis manot, jog užtenka to, kad klebonėlis per pamokslą, eilinio vakaro pamaldose, pensininkėms apie abortų žalą pamoralizuoją? L

 • Man labai pikta būna, kad visokio plauko akcijas atrakcijas nepalankiai įvertinus gali būti apšauktas tolerancijos stoka, o jei darytum akciją atrakciją krikščioniška tema, tai jau būtų aplinkinių teisių pažeidimas, ar dar koks biesas…