LIŪTO MIRTIS
Matyti tikrovę kitaip

LIŪTO MIRTIS

Pagaliau taškas padėtas. Vakar buvo pranešta, kad „Leo LT“ naikinamas, o prieš keletą metų privatizuota skirstomųjų tinklų bendrovė VST grįžta į valstybės rankas, tai numatantį susitarimą pasirašė energetikos ministras Arvydas Sekmokas ir bendrovė „NDX energija“,

Prisipažinsiu, kad kai 2007 m. birželį parašiau pirmą savo straipsnį apie ruošiamą Lietuvos Respublikos atominės elektrinės įstatymo projektą, turėjau mažai vilčių, kad mano pozicija, ką nors reikš. Tiesa, sulaukiau buvusio Energetikos ministro Leno Ašmanto skambučio, kuris gyrė sraipsnį, bet man pasirodė, kad nelabai suprato, ką parašiau, nes jam patiko išsireiškimas “trys sesutės” (tai buvo aliuzija į ano meto “Maksimos” reklamą), o ne “trigalvis slibinas”…

Apie atominį sfinksą rašiau apimtas desperacijos, o prisijungęs prie Artūro Račo organizuotos akcijos parašus rinkau beviltiškai. Pamenu, kai renkant juos pro šalį dviračiu prašvilpė vyresnio amžiaus vyriškis ir mestelėjo: „Be reikalo vargstat, vyrai!“

Pasirodo ne be reikalo.

Jei pačioje pradžioje Raimundas Kuodis, Indrė Makaraitytė, Artūras Račas, Zigmas Garalevičius būtų manę, kad “be reikalo”, tai to, kas įvyko vakar nebūtų įvykę.

Ypač noriu padėkoti Zigmui Garalevičiui, su kuriuo praleidome ne vieną valandą diskutuodami apie būsimą energetinę šalies ateitį.

Ir dar. Jei A. Kubiliaus Vyriausybė nieko nebenuveiktų, jai vien už šį žingsnį reikėtų prie Seimo pritvirtinti paminklinę lentą.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

  • “Ir dar. Jei A. Kubiliaus Vyriausybė nieko nebenuveiktų, jai vien už šį žingsnį reikėtų prie Seimo pritvirtinti paminklinę lentą.”

    Ant kurios parasyti: Vyriausybei, kuri griaudama Lietuva sugriove ir LEO LT.

    Beje, kiek zinau LEO LT dar nesunaikinta… tik “atsipikrta” nuo privataus akcininko. O kai jo nebera… kam griauti LEO LT ?

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes