KOKIA YRA LRT LIGA?
Matyti tikrovę kitaip

KOKIA YRA LRT LIGA?

Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) generalinis direktorius Audrius Siaurusevičius LRT tarybos posėdyje pareiškė:

Mano įsitikinimu, LR turi ne simptomų, o, kai kuriais atvejais, sunkių ligų.

Tai kokia liga serga LR? “Siauras” aiškina:

Nacionalinio radijo eteris negali tapti grupuotės sąskaitų suvedinėjimo vieta, leidinio ar leidinių grupės tribūna“. (…) Kiek viena agresyvi susitelkusi grupuotė gali šmeižti, tyčiotis iš žmonių Lietuvoje – pradedant prezidentu ir baigiant visais kitais?

Ką turi omenyje LRT „generolas“? Neabejoju, kad “Lietuvos žinias”. Visa šio neįtakingo leidinio “tribūna“ T. Dapkaus ir R. Geleževičiaus laidos, kuriose dar galima išgirsti kitokią, ne „lietrytinę“ nuomonę, kurioje kartais pakalba šio dienraščio vyr. redaktorius V. Vasiliauskas, pasigirsta kritikos prezidentūros atžvilgiu.
Šiaip „Siauras“ teisus, tik kažkodėl LTV politinės laidos tapo „leidinių grupės tribūna“. Juk neveltui posėdyje ardėsi, jos šūlas, R. Valatka. Taip norėtųsi, kad viskas būtų tvarkinga kaip LTV. Čia R. Miliūtė ir A. Matonis prižiūri, kad viskas būtų, kuo artimiau „gyvybiškai svarbaus“ dienraščio stiliui. Tegul liaudis žiūri komisarą Reksą, Šerioką Holmsą, rožinę panterą ir pyksta ant konservatorių.
Tad kokios ligos kamuoja LRT? Internautai diagnozavo, kad LRT liga – Audrius Siaurusevičius. Tik kaip ją išgydyti?

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

  • Rytis

    Didžiausia LRT bėda- tai NKWD (Nepavargstantieji D.Kuolys, V. Vasiliauskas, V. Valentinavičius, T.Dapuks). Didžiausii LRT “ligos” simptomai pasireiškė Prezidento rinkimų dieną, tiksliau, vėlų vakarą, kada žmonės laukė rinkimų rezultatų, žiūrėdami BTV, LNK, TV3, bet ne Nacionalinį tranciuotoją. Nes visus miliūtės, matoniai, kūriai, savukynai jau užkniso juodai.
    Dėl Dapkaus ir kitų padorių žurnalistų. Kada iš LRT buvo išguitas D. Kuolys ir “gražiai” atsifutbolinta L. Donskiu, klausėme- kas bus sekantis? Taip, kad nėra netikėta. Man labiau netikėta buvo, kad pirmas aršų puolimą prieš Vasiliauską ir Dapkų pradėjo Anušauskas. Tai, kas įvyko BTV “Sąmokslo teorijos” studijoje buvo preliudija Siauro ir Valatkos “diagnozėms”. Nemaloniausia, kad Anušausko poziciją viešu pareiškimu palaikė TSKD aktyvas su rubuiliuku M. Adomėnu ir I. Degutiene priešakyje.
    Įdomu, ką veikia LRT taryba, svarstant skausmingas LRT problemas, kodėl, priimant sprendimus, į užribį vis labiau stumiamas garbingos ir profesionalios žiniasklaidos veidas- Romas Sakadolskis? Įdomu, kodėl
    apie grupuotes ir sąskaitų suvedinėjimą nekalbama po Miliūtės, Kūrio, Savukyno laidų? Įdomu, kodėl LRT laidų vedėjai iki šiolei perka savo laidas iš prodiuserinių įmonių, užuot veikę kaip vieninga LRT komanda? Kas galėtų atsakyti, kodėl LRT, būdama atleista nuo reklamos mokesčio, iki šiol pažeidinėja reklamos normų aktus? Pagaliau, įdomu, kodėl komercinės televizijos baidosi perpirkinėti Visuomeninio transliuotojo laidas? Tai yra klausimai, į kuriuos niekas iš LRT vadovų nesiteikia atsakyti.

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes