KODĖL VYRAI IR MOTERYS RENGIAMI VIENODAI
Matyti tikrovę kitaip

KODĖL VYRAI IR MOTERYS RENGIAMI VIENODAI

Ingrida Bačelytė

Pranešimas iš Milano mados savaitės – „Giorgio Armani“ tokiais pat drabužiais aprengė ir vyrus, ir moteris.

Vienalytiškumas deklaruojamas be užuolankų. Ši tendencija mados pasaulyje buvo matoma jau seniai – berniokiškų figūrų manekenės, rūbai apeinantys lyties skiringumus, šaltas it kosmosas grožis.

Šis interviu su Ingrida Bačelyte viską paaiškina. Ji modelio karjerą pradėjo sulaukusi 22 metų, bet spėjo sudalyvauti fotosesijoje itališkame žurnale „Glamur”, padirbėti Niujorke, Londone, Tokijuje, Milane. Buvęs modelis turi teatro ir muzikos vadybos diplomą, studijavo lietuvių kalbos filologiją, baigė žurnalistikos kursus. Dabar ji modelių agentūros „Baltic Model Management” vadovė.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • Karolis Jachimavičius

  Todėl, kad ženklai neturi lytiškumo. Rožinė nėra moteriška spalva, tai yra tiesiog spalva. Suknelę gali užsidėt ir vyras, ir tai būtų rūbas. O jeigu ima striokas, tai pažiūrėk, kaip Bažnyčia nesugriūna nuo gėjų įtakos. Aišku, geriau jie ateitų į protą.

  • Tomas

   kalbama ne apie spalvas Karoli, o apie natūralių skirčių tarp lyčių panaikinimą.

 • Žiūriu, Jachimavičius siautėja ir čia. Iš kur tokių vaisių atsiranda?

 • k.

  Bet iš principo tai rimtai, koks gi skirtumas. Tai tik simboliai. Kaip gamtoje pvz paukščiai labiau “išsipustę” nei patelės.

 • kukulis

  Na, kadangi gėjams gražu moteriški vyrai arba vyriškos moterys, tai ir suplaka jie viską į vieną. Bet nemanau, kad tai yra normalus dalykas.

  Tai, kad vaikas nuo ankstyvos vaikystės skiria vyrus ir moteris, esu patyręs iš patirties. Nežinau kaip jie atsirenka, bet mažiems berniukams vyrai visad yra didesni autoritetai nei moterys. T.y. berniukas visad kopijuos savo tėvo elgseną, *o ne mamos*, nors niekas jam to tiesiogiai neliepia ir nesako, kad jo tėtis irgi yra berniukas. Esu įsitikinęs, kad jeigu berniuką aprengsi suknele, ir jis matys, kad jo tėvas rengiasi ne suknele, tai jis plėš nuo savęs suknelę ir rengsis taip kaip rengiasi tėtis. (Rašau apie 2-3 metų vaikus.)
  Jeigu į šeimą ateina tėvo draugai su žmonomis, tai berniukas kopijuos būtent vyrų elgseną, o ne jų žmonų.

  Dėl madų nežinau, čia aišku tradicijų reikalas, bet *esu įsitikinęs*, kad vyrai turi skirtis nuo moterų, o moterys nuo vyrų. Škotijoje vyrai nešioja sijonus, bet moterys nenešioja tokių sijonų, kokius nešioja vyrai, todėl tai yra visai kas kita, nei bandoma padaryti “madų pasaulyje”.

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes