KITOKS VAIKAS
Matyti tikrovę kitaip

KITOKS VAIKAS

Neseniai pradėjo veikti asociacijos “Kitoks vaikas” tinklalapis. Jis skirtas tėvams, kurie augina autistiškus vaikus. Informacija tinklalapyje daugeliui tokių šeimų gyvybiškai svarbi.
Mane pasiekė prašymas papopuliarinti tinklalapį www.kitoksvaikas.lt. Kaip sakoma informaciniame laiške „tinklalapis nugrimzdęs giliai giliai ir ieškantiems informacijos apie pagalbą autistiškiems vaikams per Google, sistema www.kitoksvaikas.lt nurodo kokioj 500 vietoj (o tiek giliai niekas neieško).“ Laiške dar rašoma, kad yra galimybė šiek tiek pagerinti tinklapio pasiekiamumą – reikia, kad kuo daugiau žmonių jame apsilankytų. Todėl prašoma užsukti ten.
Neišmanau šių subtilybių, bet manau, kad niekam nepakenks apsilankyti www.kitoksvaikas.lt, bent minutę pažiūrėti nuotraukas ar sužinoti, kad autizmas nėra psichikos liga.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • Aš neišmanau, kas geriausiai padeda vaikams autistams, bet man atrodo, kad čia tiesiog mokamos (ir, sakyčiau, brangokai) paslaugos reklama…

 • Tomas

  nesupratau Tinklapyje jokios reklamos,rašoma apie negalią, mane šis pranešimas pasiekė iš draugų, čia nėra jokio kriminalo.

 • Tai reklama nėra automatiškai kriminalas. Bet tame puslapyje sakoma, kad reikia samdyti kažkokį ten euroakronimo programos specialistą, kuris kainuoja nuo pusantro iki penkių tūkstančių, ir į nieką kitą nesikreipti, kad nesugadintų gydymo: http://www.kitoksvaikas.lt/duk/ Tai visada įtartina – visiškai su autizmu nebūdama susijusi, net aš galėčiau išvardinti keletą jo gydymo (ar slaugos, ar kaip tai pavadinti) būdų, o ne tą vienintelį. Nieko blogo reklamuoti(s), juolab gal organizacija ir tikrai gerą darbą daro, net jei ir uždirba iš to. Tiesiog kažkaip iš įrašo maniau, kad čia nekomercinis reikalas, tą ir norėjau patikslinti.

 • kamane

  Tu, Tomai, darai labai gera darba,sutikdamas padeti toms seimoms, kurios pacios bando ugdyti savo autistus vaikus.Daugiau tolerancijos ir maziau zyzianciu musiu.

 • vile

  Noreciau susisiekti su “Kitoks vaikas” zmonemis,taciau ju duotas kontaktas neveikia ir jokio telefono nera.Gal galetumet padeti?
  Aciu

 • Inga

  Norėčiau pakviesti kitokius vaikučius į savo sodybą, kad galėtų pašnekinti, paglostyti, panešioti mažus prieraišius ožkiukus. Ožkytės irgi lenda, kad jas paglostytų, vaikšto šalia. Adresas, Dovilai, Klaipėdos raj., tel.860799497

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes