INTERVIU LTV LAIDAI EVANGELIKAMS “KELIAS”.
Matyti tikrovę kitaip

INTERVIU LTV LAIDAI EVANGELIKAMS “KELIAS”.

LTV laidoje evangelikams “Kelias” apie liuteronų vasaros stovyklą jaunimui Būtingėje (ten pateikiau savo liudijimą jauniems žmonėms), yra interviu ir su manimi, kurį galite rasti nuo 3:02 iki 6:03 min. Mane kalbino žurnalistė I. Drąsutienė.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • Augustas

  Pagaliau pamačiau, kaip gyvai atrodai ir kalbi, Tomai. 🙂 Atrodai tarsi truputį išdykęs, nenustygstantis ir linksmas padauža. 😀 O Tavo kalba tik patvirtina pirmą įspūdį. 🙂 Ar Tu išties toks linksmas, nenustygstantis padauža ir gyvenime, ar čia tik interviu metu tokį įvaizdį susikūrei?

  • Tomas

   kai esu viešumoje stengiuos būti kuo natūralesnis. 🙂 Koks gyvenime esu teliudija bičiuliai.

 • Iš rašytinių straipsnių komentarų Tomas atrodo toks niūrokas, sausas akademikas 😉

  Bet gal jis visada rašo komentarus vakare, kai būna pavargęs…

 • k.

  Aga 🙂 Tikrai, Tomas rašo pastaruoju metu iš vis daugiau visuomeninėmis, politinėmis temomis, ir taip rimtai, griežtai. O pasirodo visai paprastas šelmiškas žmogus 🙂 Daugiau to linksmumo į savo straipsnius, ir per juos į mus! Juk mes irgi dirva 😉

 • Aha, kartais tikrai reikia paprastesnių dalykų (nei politika, aukštoji teologija ir pan.), nes kai sėklos tampa labai didelės, jos neįkrenta į dirvos plyšelius ir jas sulesa paukščiai 🙂

 • Tomas

  mieli komentatoriai sunku būna suprasti, ko laukia skaitytojas… Va, sakot, “niūrus”, “akademikas”, “griežtas”, “aukštoji teologija”, girdžiu ir kitką – “populistas”, “paviršutiniškas”, “krenta žemyn”.
  Ko klausyt?

 • Čia reikia įvairumo, juk nevalgai barščių kiekvieną dieną, kartais norisi ir saldžios sriubos 😉

  OffTopic klausimas. Tomai, jei tu turėtum gerą kalbos atpažinimo programą, kiek procentaliai padidėtų tavo darbo našumas? T.y. jei tu galėtum tiesiog kalbėti ir visas tekstas būtų automatiškai pervedamas į Word.

  Ar tu galėtum daugiau parašyti, nuveikti, ar taip vadinamas “bottle neck” yra daugiau kūrybiškume, t.y. protinis, nei fizinis?

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes