DĖKOJU
Matyti tikrovę kitaip

DĖKOJU

Štai ir pasibaigė mano rinkimų kelias. Jau atgavau jėgas po sunkios rinkimų nakties ir galiu atlikti tam tikrus apibendrinimus.

Visų pirma tai buvo stipri ir praturtinanti patirtis. Vienas dalykas stebėti politiką, o kitas – tiesiogiai joje dalyvauti. Rinkimų vajaus metu sutikau daug puikių ir pilietiškų žmonių. Jie yra sveikoji Tautos dalis, kuriai ir priklauso ateitis.

Noriu jiems padėkoti. Noriu padėkoti visiems, kurie tikėjo manimi, balsavo už mane, agitavo už mane, rėmė mano rinkimų kampaniją, buvo be jokio atlygio stebėtojais. Man užteko visko, kad vykdyčiau minimalią ir santūrią rinkimų kampaniją. Ačiū jums visiems!

Dabar apie pralaimėjimus ir pergales. Pirmiausia turiu atsakyti tiems, kurie svarsto, kad pasirinkau „ne tą partiją“. Per šiuos rinkimus „toji partija“ buvo Darbo partija. Jos vėliava galėjo dengti Mulą Asilaitį ir Baidyklę Kaliausę, jie vis vien būtų laimėję. Bet mano vertybės neleidžia rinktis tokių partijų. Taip pat šios vertybės nėra liberalios bei kairiosios. Tad mano ėjimas „Drąsos keliu“ yra logiškas, dėl savo pasirinkimo nė trupučio nesigailiu.

Likau penktas, tačiau panagrinėjus rinkimų rezultatus matosi, kad pralaimėjau nedaug ir galutinės pozicijos nuo 3-5 yra veikiau simbolinės nei atskleidžiančios tikrąją padėtį. Mane džiugina, kad savo gimtajame mieste Palangoje buvau antras. Man tai ženklas, kad čia esu gerbiamas ir manimi pasitikima.

Moraline pergale laikau faktą, kad pavyko aplenkti liūdnai pagarsėjusį Raimundą Palaitį. Taip pat atiduoti už mane 1425 pirmumo balsai daugiamandatėje apygardoje yra geras mano veiklos įvertinimas.

Kitame rinkimų rate savo rinkėjus kviečiu palaikyti Prano Žeimio kandidatūrą. Jo nuostatos yra artimesnės manosioms nei kitos antro turo dalyvės Genoveitos Krasauskienės, ypač dėl jo pozicijos svaigalų ir kvaišalų kontrolės srityje, kai  jis Seime balsuodavo už didesnius alkoholio pramonės apribojimus.

Dar kartą dėkoju jums. Nors ir šįsyk nepavyko, bet drįskime svajoti apie naują ir kitokią Lietuvą.

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • Jurė

  Esu iš gretimos apygardos. Jus reitingavau, nes norėjau matyti Jus seime. Buvau įsitikinusi, kad praeisite antrą turą. Bet labai nenusimenu. Dabar, pabuvęs politikoje šiek tiek iš vidaus, galėsite būti dar objektyvesnis analizuodamas visuomeninius įvykius ir reiškinius Lietuvoje. Lauksiu Jūsų straipsnių.Beje, ne už kalnų ir Europarlamento rinkimai…

  • Tomas

   ačiū už taiklias išvadas. Ir palaikymą.:)

 • rinkiminis
 • Žydrūnas

  gal galite pakomentuoti šiandienos delfi publikaciją: “„Drąsos kelio“ stebėtoja klastojo rinkimų rezultatus?prisipažino atėmusi balsus iš Darbo partijos ir „dėjusi brūkšniukus“ už savus”
  jei tai tiesa, ar neturėtumėte prisiimti atsakomybės, kad jūsų partijos stebėtoja klastojo rinkimų rezultatus? ar tai Jums yra norma?

  • Tomas

   atsakingai pareiškiu:
   – “Drąsos kelio” partija Pajūrio apygardoje neregistravo nė vieno stebėtojo.;
   – aš 100 kartų sakiau, kad nesu DK narys;
   – tegul aiškinasi prokurorai ir VRK, ar ten buvo kokie pažeidimai.

 • biuleteninis

  dėl rinkimų klastojimo-toks jau DK mentalitetas, visur viską ir visada klastoti, pradedant “įrodymais” apie pedofiliją ir baigiant biuleteniais.O kaipgi kitaip? Tame ir yra DK IŠSKIRTINUMAS.Na o viešas gyrimasis klastojimu irgi išskirtinis:)

 • Žydrūnas

  gerb. Tomai, tame filmuotame reportaže matosi, kad sėdite ir jūs. Kodėl tada nieko garsiai nepareiškėte savo pozicijos, kai ši moteris šnekėjo apie jus ir klastojimus?

  • Tomas

   o ką gerbiamieji turėjau daryti? Auklėti, barti suaugusią moterį? Juk šios moters nesamdžiau, ji atėjo savanoriškai, beje, dar sykį ne DK ją delegavo. Beje, pažeidimus nustatinėja atitinkamos institucijos. Kuo nusikaltau? Balsus pirkau?

 • sigitas

  geranoriškas klausimas Tomui-ar dar nepraregėjot? Ar ir toliau žadat varyt pragaran su kriminaline gauja? Iki kokio lygio žadat bendradarbiaut? Pastaruoju metu tiek prokorurai, tiek ir patys drąskedžiai jau lyg ir sudėjo visus taškus ant “i”, tik be galo naiviems dar gali atrodyti kad visa ta krauju aplaistyta pasaka tikra. Dar ne vėlu susiprotėti ir grįžt į padorių žmonių gretas. Vėliau bus per vėlu-net ir itin atlaidi krikščioniška bendruomenė nebepriims atgal tiek susitepusių krauju ir purvu venckienės kolaborantų.

  • Tomas

   ne jūsų reikalas p.Sigitai rūpintis manimi ir mano ateitimi.

 • Žydrūnas

  tomai, jūs blokuojate mano įrašus. gėda

 • Žydrūnas

  o jei dar turite drąsos – tai nors atsakykite į klausimus.

 • Žydrūnas

  Tomas says:
  2012-10-24 at 13:11

  o ką gerbiamieji turėjau daryti? Auklėti, barti suaugusią moterį? Juk šios moters nesamdžiau, ji atėjo savanoriškai, beje, dar sykį ne DK ją delegavo. Beje, pažeidimus nustatinėja atitinkamos institucijos. Kuo nusikaltau? Balsus pirkau?

  gerb. Tomai, jūs, kaip pilietis, ne tik, kaip žurnalistas ir etc., turėtumėte žinoti, kad, jei matote nusikaltimą, ar jį padariusį žmogų, privalote pranešti teisėsaugos organams, o ne ramiai sau “žiaumoti filme”. Šiuo atveju, jūsų panikuojantis pasakymas, kad jūs “niekuo kaltas”, atvirai rodo, kad tai yra korupcija: man padėjo, bet girdi, aš nekaltas, nes aš, tipo, ne prie ko…. Tomai, imkitės vyriškumo ir išanalizuokit savo veiksmus bei pasakymus. Kur logika dingo? Jūs gal ir nepirkote balsų, bet manipuliacija situaciją, ir ne duok Dieve, kitų Jumis – baisiau nei balsų pirkimas. Paanalizuokit tai.

  • Tomas

   nusikaltimo nemačiau, o tik pasibuvimą neformalioje aplinkoje. Šiaip p. Žydrūnai, nesate nei prokuroras, nei VRK narys, o tik apgailėtinas internetinis trolis.

 • Žydrūnas

  šiaip, aš, ne koks, kaip jūs sakote “internetinis trolis”, o normalus, manau, kolega pagal profesiją:) mesti kaltinimus labai lengva – bet ar tai išsprendžia iškilusią problemą? Juk Jūs, Tomai, šalinatės nuo tiesioginės atsakomybės. Beje, linkėjimai bendram pažįstamam – Viliui.

  • nustebes

   Žydrūnui:kadangi teko kažkiek pažinoti tikrąjį Tomą Vilucką (iš knygų, susitikimų, jo puikių straipsnių), galiu pasakyti:tai buvo doras, mąstantis, tolerantiškas žmogus. Tai kuom Tomas yra dabar, kelia nuostabą. Nepakantumas, fanatiški gebelso stiliaus lozungai, jokių pustonių, tik viena “venckienės tiesa”, visi kiti-pedofilai, troliai ar dar kokie baibokai. Tai bent muštras pas venckienę, toks įspūdis lyg Tomas būt Pravieniškėse praleidęs keletą metų.

 • Reitingavau Jus.

 • to nustebes

  Visiškai sutinku su tavo komentaru. Maištininkas žuvo, šlovė drakonui!!!

 • koks skirtumas

  visvien patyrei visiska fiasko, nes i Seima patenka tik pirmieji, o likusieji taip ir lieka likusiais. Beto keupre prisikt duodu, kad ir tie 7 DK nariai, kurie pagal sarasa pateko i Seima palaipsniui issibegios i kitas partijas, nes DK skelbiamomis “tiesomis” jau niekas netiki, jau seniai, netgi Garliavoje- ka parode totalus kirpejos pralaimejimas savo kaime. Siaip man labai gaila, kad DK sugebejo taip greitai apsukti tavo smegenis, kad net pasikeite tavo bendravimo tonas, nes laikiau tave protingesniu.

  • joks-skirtumas

   manau DK nariai Seime bandys parsiduot drabo partijai, tik kaži ar tie pirks, bo prekė labai “nikoks vaizdzialis” plius su kriminaliniu šleifu.gylys,matulevičius,stancikienė, vasiliauskas manau turės paklausą, bo yra prodažni politikieriai, o tokie uspaskihui reikalingi bus.venckienės ir varkalos kaži ar ims-bijos būt “pidafylais” apšaukti:) Lieka Patackas, ną šitą reikėtų Aleknai psichologui parodyt, gal gebėtų atkoduot dešiniųjų naudai, nes vargšas žmogus patyręs siaubingą smegenų plovimą.

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes