ARTI JŪSŲ
Matyti tikrovę kitaip

ARTI JŪSŲ

Kristaus gimimo ikona

Mieli bičiuliai,

Sveikinam ir laiminame kiekvieną, kuris prisimenate mūsų šeimą šiomis dienomis. Jėzaus gimimas yra Dievo žingsnis į mūsų žmogišką gyvenimą. Juo Dievas parodo, kad esame jam brangūs, kad tai, kas žmogiška yra vertinga ir gera, kad niekas negali stotis tarp jo ir mūsų, nes jis yra Emanuelis – Dievas su mumis.

Linkime, kad patirtumėte šį artumą, kad juo būtų paženklintos šventės ir kasdienybė, vienatvė ir bendrystė, akimirkos ir metai, sunkumai ir džiaugsmai, troškimai ir laimė.

Naujumo, šviesos ir vilties teatneša jums Jėzaus gimimas!

Tomas ir Jolita

Susiję įrašai:

Share

Facebook komentarai:

 • Augustas

  Tomai, aš irgi norėčiau Dievui ir Tau pasakyti ačiū už šį puikų tinklaraštį, už giliai ir jautriai nagrinėjamas itin aktualias krikščioniui temas ir taiklius komentarus, palinkėti, kad neišsektų energija gyventi ir kurti, siekti vis didesnių tikslų, nenurimti ir neapdulkėti iki to laiko, kolei Dievas pasikvies pas Save.
  Ačiū Dievui už Tomą.

 • Janina

  Ačiū už sveikinimą! Ačiū už šilumą ir bendrystę, už pasidalijimą mintimis, įžvalgomis, už laiką, kurį galime praleisti kartu maldoje.

 •  …kontempliuojame Didįjį Slėpinį -Žmogumi Tapusį Dievą. Dievą esantį ne šalia, ar virš mūsų, bet EMANUELĮ -Dievą su mumis ir mumyse. Didžioji Paslaptis: Kūrėjas tampa kūriniu, Amžinybė įžengia į istorijos tėkmę -Dievas tampa žmogumi… 
  Štai toks mūsų Dievas, -tvarto kūdikis! Ateinantis ne su griausmu, bet tyliai ir švelniai “Jis kai pranašavo Izaijas, nenulauš palinkusios nendrės, neužgesins rusenančio dagčio”. Savo šventu gimimu Jis beldžiasi į tavo sielos duris ir jei maldoje suklupsi prie prakartėlės, išgirsi žodžius:      “-BENDRADARBIAUKIME!”
  Dėkoju ir sveikinu su Jėzaus gimimu, linkiu Šventų Kalėdų! Dievo artumos!

 • vikl

  Ir Jums visiems: rašantiems ir skaitantiems, gimusio Kūdikėlio jautrumo ir nuoširdumo, tegu parašytas žodis bus pilnas Dievo Žodžio tikrovės ir VIEŠPATIES Meilės artumo.
  Su Šv.Kalėdom 🙂

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes