Matyti tikrovę kitaip
Currently Browsing: Apžvalgos

KATALIKŲ BAŽNYČIA 2015 M. – KRIKŠČIONIŲ PERSEKIOJIMAS, DOKUMENTŲ NUTEKINIMAS, SINODAS ŠEIMAI

Gruodžio 8 d., popiežius Pranciškus, atidaręs Šv. Petro bazilikos Šventąsias duris, pradėjo savo paskelbtą ypatingą Gailestingumo jubiliejų, kurio šventimas taps pagrindiniu akcentu ateinančiais 2016-aisiais.

VALDŽIA VIENIJA LIETUVIUS GRĖSME IR BAIME

Ką paimtum, kur bežiūrėtum, aš manyčiau, pirmiausia reikia lyderių, reikia stiprių intelektualių asmenybių, kurios turėtų autoritetą visuomenėje ir kurios keistų vyraujantį diskursą. Kad būtų ne tiek emocijų, kiek viešo kalbėjimo, sprendimo paieškų.

IRAKO IR SIRIJOS KRIKŠČIONIŲ KANKINYSTĖS DRAMA

Tik kai IVIL paskelbė įkurianti kalifatą – islamišką valstybę – kontroliuojamose teritorijose Irake bei Sirijoje, o grupės lyderis Abu Bakr al Baghdadi pasiskelbė kalifu bei „visų musulmonų vadovu“, Vakarų valstybių lyderiai rimtai subruzdo. Visur, kur IVIL – IV plėtė savo valdas, į jų neapykantos taikyklį patenka kitatikiai. Naujai iškeptas „kalifas“ krikščionis vadina politeistais ir sionistais, kurie turi atsiversti į islamą arba mirti.

KREMLIUJE NIEKO NAUJO

Tačiau vienas dalykas smarkiai gadina V. Putinui nuotaiką – bloga Rusijos ekonomikos padėtis, kuri kelia gyventojų nepasitenkinimą. Apibendrindamas metus D. Medvedevas pareiškė, kad ekonominė situacija Rusijoje yra „rūgšti".

RINKIMAI VOKIETIJOJE – ANGELOS MERKEL RANKOS, AROGANTIŠKAS SOCIALDEMOKRATAS IR PEDOFILUS FINANSAVĘ ŽALIEJI.

A. Merkel – „geležinės Angelos“ – valdymo laikotarpiu, Vokietija ne tik patyrė ekonominį šuolį, bet ir tapo „Europos lokomotyvu”, tempiančiu buksuojantį ES sąstatą, o pati A. Merkel iškilo kaip megalyderė, neinauguruota ES prezidentė, viena įtakingiausių šiuolaikinės istorijos figūrų.

« Previous Entries

Powered by WordPress | Designed by Elegant Themes